Motorhang, gála, FIA-elnök: a nap F1-es hírei
FIA-gála, elnökválasztás, Concorde-egyezmény, Honda-motorhang, beteg Verstappen, január eleji Audi: a nap F1-es hírei a Formula.hu összefoglalójában.
A pilóták és a vb-cím értéke – csütörtöki F1-es hírek
Kevesebb csapatot akar motorokkal ellátni a Mercedes, Marko tagad, egyszerűsítene a 2026-os elnevezéseken az FIA: a nap hírei egy helyen.
Változások az F1-ben, Piastri is bajnok lehet: a nap hírei
Egy cikkbe gyűjtöttük a nap érdekességeit, híreit, megszólalásait: a Formula.hu napi összefoglalója december 10-én, szerdán.
Újabb hír röppent fel a 2026-os szabályokról, Leclerc Le Mans-ba vágyik, Marko szerint Verstappennek nincs már szüksége rá – és elkezdtük értékelni a mögöttünk hagyott F1-es szezont.
Megbízhatóságban Russell és Piastri, a dobogós sorozatokat tekintve viszont Verstappen emelkedett ki az F1-es mezőnyből – a nagycsapatok a legtöbb mutatóban a Williams vagy a Racing Bulls következik.
Brit tehetséget választottunk az év juniorjának
Harmadszor választottunk brit versenyzőt az év legjobb juniorjának – az első kettő jelenleg az F1-ben vitézkedik, méghozzá nem is akárhogyan. Bemutatjuk eddigi győzteseinket.
Így (nem) jöttek be év eleji F1-es jóslataink
Eljött a szezon vége, szembesítettük magunkat szezon előtti tippjeinkkel – és egyúttal kiderült, ki bizonyult a legjobb jósnak szerkesztőségünkben idén!
Tsunoda helye a japán F1-es pilóták között
A legtöbb futamindulás, a legjobb átlagos rajthely – e két téren emelkedik ki Yuki Tsunoda a japán versenyzők közül, de van olyan szempont is, ahol a legjobb ötbe sem fér oda.
Retro – Három generáció az F1-ben
Sokáig az Andretti család az egyetlen, ahol a nagyapa, fia és unokája is vezetett Formula-1-es autót: igaz, míg Mario világbajnok volt, addig Marco már csak egyetlen tesztig jutott.
F1-Archív: Barrichello lenne a Ferrari jövője
A Ferrari háromautós csapatokért lobbizik az FIA-nál, Alonso először mutatkozik be a McLarennél, Rubens Barrichello pedig azt hitte, ő jelenti majd a Ferrari jövőjét. December 15. F1-es hírei.
Retro – Táncosnőből versenyző
Párizsi színpadokon kezdte, Európa és Amerika versenypályáin folytatta, végül a korszak sztárjának kémvádjai miatt kellett befejeznie: Helle Nice a 30-as évek nagydíjainak egyetlen női pilótája volt.
2006-ban Clay Regazzoni életét vesztette egy olaszországi autóbalesetben, mai Retro cikkünkben a svájci versenyző eseménydús és kisebb-nagyobb sikerekkel tarkított karrierjét idézzük fel.