DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak JOHNNYBET
2022. május 21. szombat

Nemzetközi hírek

Barcelonában versenyez Tóth László

A hétvégén sorra kerülő F1-es Spanyol Nagydíj betétprogramjaként rendezik meg az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonjának harmadik fordulóját, ahol ott lesz a 30 fős mezőnyben Tóth László is.

Csapatjátékosok voltunk a Kanári-szigeteken

Az ERC értékelés kilencedik helyén ért célba a Rally Islas Canarias versenyen Herczig Norbert és Igor Bacigál. A páros először indult az ERC-ben aszfaltos pályákon az MRF abroncsokkal.

Nyck de Vries a szezon harmadik duplázója

A Mercedes versenyzőjének sikerével zárult a Formula-E berlini hétvégéje. A címvédő egy kiváló rajt után vette át a vezetést, amit a leintésig már nem engedett ki a kezéből.

Herta őrült esős-száraz futamot nyert

Folyamatosan változó körülmények, hibázó bajnoki esélyesek és éllovasok: az év legkaotikusabb versenyét rendezték szombaton az IndyCarban. Herta mellett Pagenaud és Power a dobogón.

Mortara mindent visszavert és nyert

Többször vissza kellett szereznie a vezetést a támadó módok eltérő aktiválása miatt, de végül a pole-ban induló venturis győzött az első berlini futamon. Vergne és Vandoorne nagy csatában a dobogón.

A WEC-siker után a WRC-ben is győzne a Toyota

A versenyistálló ralicsapata, a TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team arra készül, hogy a jövő hétvégi Portugál Ralin győzelemmel lépjen be a 2022-es FIA Rali-vb kulcsfontosságú szakaszába.

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

A MotoGP Le Mans-ba látogat, a Formula-E Berlinben duplázik, az IndyCar mezőnye pedig már Indianapolisban versenyez – mutatjuk május középső hétvégéjének menetrendjét és a tv-közvetítéseket.

Herczigék a Kanári-szigeteken újra aszfalton

Harmadik alkalommal versenyez a Kanári-szigeteken Herczig Norbert. A SKODA Rally Team MRF Tyres Hungaria párosa a 2022-es ERC szezon harmadik versenyén aszfaltos gyorsaságikon száll harcba.

Berta Benjámin Imolában is a pódiumon

Egy csodálatos pálya, rapszodikusan változó körülmények, és a szabályokat nem mindig tisztelő ellenfelek: ez várt Berta Benjáminra Imolában, az FX2000 Trophy/Drexler Formel Cup hétvégi fordulóján.

35 éve a világ legjobb pályái között

Újra Európa-bajnoki futamot láthatunk Nyirádon - azon a versenypályán, amelyről az elmúlt 35 évben versenyzők és nézők egyaránt úgy nyilatkoztak, hogy a világ legjobb ralikrossz pályái közt a helye.

Ütköztek a magyarok, Azcona nyert

Már az első métereken elszálltak a kettős magyar diadal reményei Pau-ban, Michelisz és Tassi ugyanis ütközött. A győzelmet így előbbi hyundaios társa húzta be, a zengősök a 8. és 11. helyeken.

Girolami nyert, Michelisz 9. a szezonnyitón

Nestor Girolami nyerte a Túraautó-világkupa idei első futamát. A Pauban rendezett verseny főként a vonatozásról szólt, ám az utolsó körök hoztak némi izgalmat a végére.