DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak JOHNNYBET
2021. július 30. péntek

Nemzetközi hírek

Győzelemmel felérő harmadik hely Rómában

Harmadik lett a Rally di Roma Capitale-n Herczig Norbert és Ferencz Ramón, ezzel megszerezték harmadik ERC dobogós helyezésüket.

Tizedik helyen zártak Vogelék Rómában

Csaknem 190 kilométernyi gyorsaságit, és majdnem 450 km-nyi etapot teljesítve az ERC3-as kategória 10. helyén zárta a rali-Eb olaszországi fordulóját a Vogel Adrienn, Notheisz Ivett női kettős.

FE: Vad futamon büntették a bajnokot

Élete első futamgyőzelmét aratta a Formula-E vasárnapi londoni versenyén Alex Lynn, aki a trükközés miatt megbüntetett Lucas di Grassitól örökölte meg az első helyet.

Formula-E: Elsőre Dennis nyert Londonban

Hiába szerezte meg a pole-t a Mahindra brit versenyzője, Alex Lynn, végül csak a harmadik helyen ért célba, de így is hazai sikernek örvendhettek a London ePrix nézői az első futam után.

Vogelék megkezdik szereplésüket a rali-Eb-n

Bő fél év után tér vissza a FIA ERC mezőnyébe Vogel Adrienn és Notheisz Ivett. A Roger Racing Team női ralipárosa legutóbb tavaly ősszel indult az Eb-n a Rally Hungary hétvégéjén.

SRTH: Róma, de nem vakáció

A SKODA Rally Team Hungária párosa harmadik alkalommal indul az ERC olaszországi futamán a Rally di Roma Capitale-n. Herczig Norbert és Ferencz Ramón ezúttal is alaposan felkészült...

Így készül Tóth László a magyar futamra

Alig több mint egy hét múlva elkezdődik a 36. Formula-1-es Magyar Nagydíj hivatalos programja a Hungaroringen. Hosszú idő után lehet majd újra magyar versenyzőnek szurkolni mindhárom napon...

FE, WRX, Superbike, DTM: ne maradj le!

F1 nélkül sem fogunk unatkozni a hétvégén, hiszen Londonban egy félig fedett pályán versenyez a Formula-E, de lesz Ralikrossz-vb és Superbike-vb magyar indulókkal, valamint DTM is.

WEC: Megállt a pályán, mégis nyert a Toyota

Nem alakult zökkenőmentesen a monzai 6 órás a #7-es egység számára, de végül győzni tudtak az Alpine előtt. Egy LMP2-es trió is felfért a dobogóra, GTE Próban Porsche-győzelem született.

Rovanpera történelmet írt a WRC-ben

Kalle Rovanpera lett a rali-világbajnokság történetének legfiatalabb futamgyőztese, miután egyperces előnnyel megnyerte az Észt Ralit. Ogier növelte előnyét a tabellán.

Zhou tökéletes versennyel nyert vasárnap

A szombati futamokkal ellentétben ezúttal egy biztonsági autótól mentes versenyt futott a mezőny. Ezúttal az UNI-Virtuosi kínai pilótája nyert, aki egy kiváló rajt után hibátlanul teljesített.

Vogel: Értékes helyezés a Rallye Weizen

Jól sikerült a felkészülés Vogel Adriennek és Notheisz Ivettnek a július 24-i, olaszországi rali-Eb futamra. A Roger Racing Team párosa húsz indulóból hetedik helyen zárt a kategóriájában.