2024. július 27. szombat

Podcast hírek

Podcast: McLaren 1-2! De hogyan?

Lezajlott a 39. F1-es Magyar Nagydíj, amely a két McLaren csatájáról, valamint Lewis Hamilton és Max Verstappen ütközéséről szólt. A Formula Podcast futamértékelője a Hungaroringről.

Az F1 példásnak találta a Ring felújítását

Jön az év legfontosabb F1-es eseménye: villámpodcastünkben a Magyar Nagydíj promótere, Ariane Frank-Meulenbelt mesél a felújításról és szurkolók is megszólalnak!

Podcast: A Toyota jön, Perez megy?

Kedd este robbant a bomba: a Toyota a Haas partnereként térhet vissza az F1-be 2025-től – adásunkban ezt a sztorit jártuk körbe, és beszélgettünk Perez közelgő kirúgásának lehetőségéről is.

Podcast: Hamilton visszatért?

Hamilton legérzelmesebb győzelme, a Ferrari útkeresése, a Haas előretörése, a McLaren eldobott győzelme, Perez jövője – ezek voltak a Brit Nagydíj futamértékelőjének fő témái.

Bagnaia szintet lépett, Martin eldobta

Fordult a kocka a nyári szünet előtt a vb-címért folyó versenyfutásban a MotoGP-ben, de mi a helyzet Marquezzel és mi várható még az őrült pilótapiacon?

Podcast: Mi zajlik az Alpine-nál?

Sereghajtóból pár hónap alatt a középmezőny egyik legjobbja és az F1-es paddock egyik legizgalmasabb csapata lett az Alpine – a Briatore-faktor és ami mögötte van.

Podcast: Megvolt az első ütközet

Mi történt Ausztriában, és mit mondtak a főszereplők? Melyik két versenyző közt vívódik a Haas, és tényleg elveszítheti Lawsont a Red Bull? Osztrák Nagydíj futamértékelő.

Podcast: Együtt pezsgőztek a bajnokok

Norris a rajtnál dobta el a győzelmet, Verstappen megtette a dolgát, Hamilton visszatért a dobogóra, egyre erősebb az Alpine. Barcelonai futamértékelő helyszíni információkkal.

Podcast: Felpezsdült az F1 Kanadában

Max Verstappen visszatért a pódium legfelső fokára, azonban a Kanadai Nagydíj komoly izgalmakat tartogatott. Futamértékelő.

Hogy állnak és hova tartanak a pilóták?

Túl vagyunk a 2024-es F1-es idény első harmadán, a Formula Podcast pedig folytatja a hagyományt: értékelünk, ráadásul pilótapiaci pletykákról is beszélgetünk!

Bagnaia feltámadt, Marquez-sakk a Ducatinál

Fordult a kocka Bagnaia és Martin versenyfutásában? Hogyan oldja fel a gordiuszi csomót Marquez kapcsán a Ducati? Ezekről beszélgettünk Barcelona és Mugello után.

Podcast: Leclerc-mánia Monacóban

A Vörös Herceg ünnepelt a Hercegségben egy különösen monoton verseny végén, mely akár a változás szelét is hozhatja – monacói értékelő pilótapiaci érdekességekkel.