DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. július 27. hétfő
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRÖSSZEFOGLALÓ | 20 órája

Norris-siker, Piastri-düh, és egy visszatérő – vasárnapi F1-es hírek

F1 | 20 órája

Piastri: A sportbírók is lengették a kék zászlót…

F1 | 21 órája

Russell már a hét minden napján csalódott

F1 | 22 órája

Sainz: Lehetetlen volt elkerülni

F1 | 22 órája

Wolff szerint a csapat hibája a rossz hétvége

F1 | 23 órája

Alonso elégedett az új Astonnal, jó irányba indultak el

F1 | 23 órája

Piastri elmondta, miért volt frusztrált a futam közben

F1 | 23 órája

Stella szerint nem a stratégia, hanem Norris tempója döntött

F1 | 23 órája

Norris: Egyik legjobb versenyem volt!

F1 | 23 órája

Antonelli elégedett, fontos kármentésnek nevezte a harmadik helyet

F1 | 23 órája

Verstappen nem számított dobogóra a Magyar Nagydíjon

F1 | 23 órája

Az F1-es világbajnoki pontversenyek állása a Magyar Nagydíj után

F1 | 1 napja

Az F1-es Magyar Nagydíj végeredménye

F1 | 1 napja

Norris nyerte a Magyar Nagydíjat

LIVE | 1 napja

Ez volt az F1-es Magyar Nagydíj

A címvédő törte meg a Mercedes időmérős tarolását, Hamiltont és Antonellit is büntették, Alonso Q2-be jutott az új Astonnal, Sepang a beugrás küszöbén: a nap hírei egy helyen.

Hamilton az élen és a 2-es kanyar nevében, halovány a Mercedes, 16 újítás az Aston Martinon, beismerték hibájukat a felügyelők: a hungaroringi edzésnap hírei egy helyen.

Óvatos az Aston Martin, hárman is új Macarena-szárnyat vetnek be, megtalálhatta Russell gondjainak forrását a Mercedes, Sepang beugróként térhet vissza: a Magyar Nagydíj sajtónapjának hírei egy helyen.

Norris nyert, Piastri egy furcsa eset után technikai hiba miatt kiesett, Verstappen és Antonelli jó, Russell rossz hangulatban, hírek a versenynaptárról. Ennyi minden történt az F1 világában vasárnap.

Összesen 16 (!) módosítást jelentett le az FIA felé a sereghajtó istálló, de nagyobb csomaggal készült a McLaren, és sokan hozzányúltak a hátsó szárnyukhoz: mutatjuk a listát.

Kimi Antonelli és a Mercedes előnye ellenére is izgalmas „második félidőre” számít a 2026-os idényben az F1 vezérigazgatója. Stefano Domenicalival készült exkluzív interjúnk második része.

Büszke a Hungaroringen elvégzett fejlesztésekre az F1 első embere, és készen állnak, hogy a hosszabb távú jövőről egyeztessenek. Exkluzív interjú Stefano Domenicalival, aki Magyar Péter miniszterelnöknek is üzent.

A Ferrari ezúttal semmilyen újítást nem hozott, ahogy az Aston Martin sem, a Mercedesnél, a McLarennél és a Red Bullnál viszont feltűnt ez-az Spában.

Az 1997-ben ezen a napon rendezett Német Nagydíjat Gerhard Berger és talán az egész Benetton csapat utolsó nagy tündöklésének tekinthetjük. Az osztrák az esélyekkel dacolva futott domináns hétvégét.

Ricciardo győzelmet, Hamilton pole-t, Berger pedig egy váratlan sikert és egy meglepő második rajthelyet ért el ezen a napon – természetesen különböző években. F1-es hírek 1996 óta.

Ricardo Rosset azok közé tartozik, akik nyugodtan beadhatják jelentkezésüket a legrosszabb F1-es pályázatra: három évet is elkezdett a mezőny tagjaként lassúsága és incidensei ellenére.

Az 1986-os hockenheimi futam valószínűleg nem került volna az F1 történelemkönyvébe, ha egy egészen elképesztő utolsó kör nem borít fel szinte mindent, ami addig lezajlott a versenyen.