Nemzetközi hírek

Stoner: Marquez a vb-címet kockáztatja

A kétszeres világbajnok szerint egyedül a Repsol Honda motorosa tud konzisztens teljesítményt nyújtani 2018-ban, ám sorozatos eséseivel folyamatosan egy komolyabb sérülést kockáztat a spanyol.

Elektromos túraautó először futott pályán

A CUPRA márka elvitte a CUPRA e-Racer versenyautót Zágrábba, hogy a versenypályán történő próba során első alkalommal tesztelje az elektromos akkumulátorok összehangolását a gépkocsi többi elemével.

Ennyi döntött a WTCR dobogójáról!

Mi magyarok a főfutamon Michelisz Norbi sikerének örülhettünk, de kicsivel hátrébb egy rendkívül izgalmas csata volt kibontakozóban: Thed Björk és Fred Vervisch között végül célfotó döntött, utóbbi javára.

Hivatalos: Névadó szponzort vált a Yamaha

Hivatalossá vált a hétvégén már pletykált csere: a 2019-es szezontól kezdődően az energiaitalos cég lesz a hangvillások gyári alakulatának főtámogatója a MotoGP-ben.

Óriási feszültség szakadt ki Micheliszből

A túraautó-világkupa magyar sztárjának, Michelisz Norbertnek finoman szólva nem indult optimálisan a hétvégéje Szlovákiában. Aztán csak sikerült felülkerekedni a problémákon, kicsit dühből.

Versenyzőt vált az OXXO Hungary Truck Racing

Új pilótával folytatja az Eb szereplést Magyarország egyetlen kamionversenyző csapata, a kétszeres Eb győztes, kétszeres angol-bajnok OXXO Hungary Truck Racing Team.

McLaren: Miért ne mennénk az IndyCarba?

A csapatvezetőség nagyfokú átalakítása után az a hír terjedt el, hogy Woking dobja az IndyCarba való beszállás lehetőségét. A tengerentúli bajnokság első embere szerint viszont ez csak rémhír.

Futamot nyert Kiss Norbi Szlovákiában

A szombati két negyedik hely után vasárnap egy hatodik helyet, valamint egy futamgyőzelmet szerzett Kiss Norbert a kamion-Eb szlovákiai állomásán.

Button a DTM-ben indulhat

Formula-1-es visszavonulása után két versenyágban is rajthoz állt az idei évben, augusztusban pedig könnyen lehet, hogy egy harmadikban is kipróbálja magát. Kedvet kapott Alonsótól?

Szabó Krisztián: Dobogós tesztverseny

Lettországi kirándulása harmadik helyezéssel végződött Szabó Krisztián számára: a kétszeres Európa-bajnok Supercarjával gyakorolni ment a helyi bajnokság fordulójára, de trófeával távozott.

Vergne legyőzte Di Grassit, de az Audi bajnok

A Formula-E 2017/2018-as szezonjának utolsó futama annak ellenére is számos izgalmat tartogatott, hogy az egyéni bajnok személye már tegnap eldőlt: a fő kérdés az volt, ki nyeri a csapatok értékelését.