Admin
2017. március 29. szerda

Nemzetközi hírek

Lorenzo még nem áll készen

Alighanem jobb bemutatkozásról álmodott a Ducatinál az ötszörös világbajnok: a spanyol teljesen látványtalan versenyt futva mindössze a 11. pozícióban ért célba az idénynyitó Katari Nagydíjon.

Magyar versenyző Gigi Galli csapatában

2017-ben állandó magyar versenyzővel startol a Rallycross Világbajnokság, a magyar - olasz kooperációban létrejött GG RX TEAM Hungary, Lukács Kornél Csucsuval, a Rallycross Világbajnokság mezőnyében.

Magyar csapat, női vezetővel a Superbike-ban

Az SSP TEAM Hungary by Pedercini Racing magyar versenyzője Sebestyén Péter idén a SUPERBIKE világbajnokság európai futamain a Supersport kategóriában indul.

Somfai megnyerte a Tuareg Ralit

Megnyerte a Tuareg Ralit Somfai Mátyás. Az UNIQA Sandlander Team quadosa higgadt és tudatos versenyzéssel végig vezette az összetettet az egyhetes marokkói viadalon.

Vinales győzelemmel debütált!

Háromnegyed órás csúszással kezdődött a 2017-es idény első futama, de megérte a várakozás. Káprázatos versenyt teljesített a királykategória mezőnye, de végül senki nem tudta legyőzni Vinalest.

Somfai: Dűne, dűne, dűne

A váll-vállvetve küzdelem jellemezte a marokkói Tuareg Rallye ötödik napját, ahol a quados Somfai Mátyás a harmadik helyen végzett, összetettben pedig továbbra is az élen áll.

Vinales csütörtöki idejével maradt az élen

Bár nem tudott javítani egy nappal ezelőtti eredményén, így is a Yamaha spanyolja végzett az élen a szabadedzések összesített tabelláján, megelőzve a suzukis Andrea Iannonét és a hondás Marc Marquezt.

Redding az élen, Vinales először bukott

A szatellit versenyzőké volt a Katari GP második edzése: az éllovas brit mögött ugyan Andrea Dovizioso végzett másodikként a gyári Ducatival, ám őt már a Tech3 Yamaha újonc párosa követte a sorban.

A futam, ahova búvárruha is kellhet

Különös történetek a tengerentúli versenyzés kimeríthetetlen históriáskönyvéből - a középpontban az autóversenyzés világának alighanem legismertebb tavával. Avagy: hogy került a sügér a motorháztetőre?

Így köröz Mick Schumacher a Hungaroringen

A Prema Powerteam német versenyzője is ott van az F3-as Európa-bajnokság hivatalos hungaroringi tesztjén.

HIVATALOS: Ficza és a Zengő a TCR-ben

Sőt, a fiatal ex-WTCC-s pilóta már az első futamon is rajthoz fog állni, csak éppen ekkor még nem egy Kia, hanem egy Seat Leon volánja mögött - teljes szezont fut a bajnokságban.

Találkozz Keszthelyi Viviennel az AMTS-en!

Az Audi 16 éves magyar versenyzőnője is ott lesz a hétvégi AMTS-en, vasárnap ajándéktárgyakkal, autogramkártyákkal várja az érdeklődőket.