Túraautó hírek

A Honda Civic Type R TCR lett az Év Modellje

Lenyűgöző teljesítménye alapján 2019-ben a Honda Civic Type R-re került a TCR képzeletbeli koronája. Az Év Modellje címet a TCR-sorozat létrehozója, a WSC Group adományozta.

Michelisz: Azt hittem, el sem tudok rajtolni

Michelisz Norbert egyelőre még nem nagyon hiszi el, mit is vitt véghez, főleg azok után, hogy úgy tűnt, el sem tud majd indulni az utolsó futamon. Mindenekelőtt azonban elismerően szólt Guerrieriről.

Michelisz Norbert lett a WTCR bajnoka!

Egy egészen kaotikus, változékony időjárási körülmények között megtartott és izgalmakkal teli malajziai hétvége után Michelisz Norbertnek sikerült megszereznie a WTCR bajnoki címét!

Michelisz kihozta a maximumot a 2. futamból

Egyórás csúszás, eső, sötét, taktikázás: Guerrieri nyerte a második sepangi WTCR-futamot, de Michelisz Norbert a lehetőségekből kihozta a legtöbbet, így valamennyit megőrzött a pontelőnyéből.

Michelisz: Ez egy tökéletes nap volt

A WTCR magyar pilótája háláját fejezte ki a csapata és a magyar szurkolók felé, miután mindkét rajtelsőséget sikerült bezsebelnie a szezonzáróra. Az eddigi siker azonban nem fog a fejébe szállni.

Ne maradj le a WTCR döntőjéről!

Pénteken a szabadedzéseket és az időmérőket, vasárnap pedig a futamokat rendezik Sepangban, közben pedig lesz egy bahreini nyolc órás WEC-futam is - mutatjuk a hétvégi programot.

Nem versenyez tovább Japánban Button

Miután az F1-ből távozott, a Super GT-ben folytatta pályafutását a 2009-es világbajnok. A Hondát rögtön győzelemre vezette, a hétvégi szezonzáró azonban utolsó versenye lesz a szériában.

Szabó Zsolt: Cél, hogy jövőre is folytassuk

A hétvégén megrendezésre kerülő TCR Europe szezonzáró futamán a M1RA Motorsport egy autóval vág neki a küzdelemnek. Szabó Zsolt Dávid a 2020-as idény sikerességén munkálkodik.

DTM: Müller nyerte a zord szezonzárót

A svájci pilóta futamgyőzelemre váltotta pole-pozícióját a DTM idei utolsó versenyén, amelyen zuhogó eső és egy piros zászlós megszakítás is borzolta a kedélyeket. A Super GT mezőnye sehol sem volt.

Rast megint nyert, Button top 10-ben

Sort kerítettek a DTM és a Super GT közös futamára a német szezonzáró hétvégén, Hockenheimben, ahol Rast a bebiztosított bajnoki cím után sem lassított, és újabb győzelmet szerzett.

A DTM bajnoka az F1-et is kipróbálná

Az Audi idei DTM-es bajnoka, René Rast arról mesélt, milyen rekordok érdeklik, mi a sikerének titka és hogyan töltötte napjait, miután három futammal a vége előtt megszerezte a címet.

A Mazda leleplezte TCR-autóját

Az Észak-Amerikai Mazda Motorsport bemutatta programjának legújabb képviselőjét, egy Mazda3 TCR versenyautó formájában. A Mazda3 TCR az IMSA 2020-as Michelin Pilot Challenge-ben fog először pályára.