AJÁNDÉK DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak Pilóták Csapatok
2020. július 6. hétfő

Gokart hírek

MHH Kart Team: Beindult az öreg medve

Nyolc hónap kihagyás után kirobbanó formában tért vissza Fodor Géza a gokartpályákra, aki az országos bajnokság második fordulóján, Kecskeméten megnyerte a DD2 Masterst...

Az MHH Kart Team újra rajtra készen

A hétvégén kezdődik a Gokart Országos Bajnokság, amelyre az MHH Kart Team versenyzője, Krózser Menyhért másodszor is felkészült, míg Losonczy Levente két sikeres teszten vett részt.

Egy magyar sorozat már májusban elstartol!

Nem tétlenkednek a gokartosok, és zárt kapuk mögött már három hét múlva szezonnyitót tartanak. A ralikrosszosok is hajlottak volna a hónap végi startra, de a kezdés júliusig csúszik.

MHH Kart Team: Végre verseny!

Hosszas alapozás után a Central European Rotax Max Challenge (CEE) Bónusz Kupáján kezdte meg az idei versenyzést az MHH Kart Team az ausztriai Pachfurthban. Losonczy Levente kategória-12. lett.

Kovács Zsombor év eleji megpróbáltatásai

Talán hosszú időre utoljára ült gokartba Kovács Zsombor a spanyolországi Campillosban, a Rotax Winter Cup versenyhetén, ráadásul nem is tud csak kellemes emlékeket emésztgetni a járvány okozta kényszerszünetben, hiszen a dobogóért folyó hadjárata csak addig volt sínen, amíg egyik ellenfele rá nem rántotta a kormányt.

Indul a 2020-es Amatőr Gokart Bajnokság

A 2019-es szezon több szempontból is egyedülálló volt a bajnokság életében. Egyrészt ez volt az első szezon az új SODI GT4 390 ccm-es, szárazkuplungos gépsárkányokkal.

MHH Kart Team: Menya a WSK Final döntőjében

Az olaszországi Adriában rendezték a WSK Final Cupot, amely az egyik legrangosabb gokart sorozat év végi fináléja. Krózser Menya a 101 fős Mini kategóriában állt rajthoz...

Magyarok a világdöntőn

Ami a formaautózásban az F1, az a rotaxos gokartozásban a Grand Finals. Mérete, színvonala, minősége, erőssége és hangulata miatt is egyedülálló lehetőség kvalifikálni a Világdöntőre.

MHH Kart Team: Menya a Grand Finalen

Érett versenyzéssel fejezte be az idei Rotax Max szezont Krózser Menyhért, az MHH Kart Team 11 éves pilótája.

MHH Kart Team: Menya a Superfinal döntőjében

Pályafutása egyik legjobb eredményét érte el Krózser Menyhért az olaszországi ROK Kupa év végi szuper döntőjén, a Superfinalen.

MHH Kart Team: Menya B döntős

Pár héttel az után, hogy megszerezte második magyar bajnoki címét, a B döntő nyolcadik helyén végzett Krózser Menyhért az olasz ROK sorozat Mini kategóriájában, a 29. Trofeo d’Autunno versenyen.

Gender Racing Team: Ezüstös az első

Mármint az első igazi versenyben szerzett igazi győzelmi trófea mely a Gender Racing Team legfiatalabb versenyzőjének Gender Tomikának a polcára kerülhetett a hétvégén az ausztriai Bruckban.