Supersport

Sebestyén Peti: 13. hely és műszaki hiba Indonéziában

A biztató kezdés ellenére nem alakult jól a Supersport-világbajnokság egyetlen magyar versenyzője számára az utolsó előtti 2022-es versenyhétvége.

Dupla 12. hely Sebestyén Petinek Argentínában

Mindkét futamot a négy világbajnoki pontot érő 12. pozícióban zárta a Supersport-világbajnokságon a Bardahl Yamahánál szereplő magyar motoros a San Juan-i hétvégén.

Sebestyén Peti: Két pont és utolsó körös bukás Portimaóban

Szombaton a 14. helyen végzett a Supersport-világbajnokság magyar versenyzője, vasárnap viszont a kilencedik pozícióban haladt, amikor a futam legvégén elkövetett egy hibát.

Sebestyén Peti: Bukás és nulla pont Barcelonában

Nehéz hétvégét teljesített a Supersport-világbajnokság katalán fordulóján a magyar motoros, akinek szombaton már az első kanyarban véget ért a futama, vasárnap pedig a 20. helyen futott be.

Sebestyén Peti a hatodik helyről bukott a hajrában

Szombaton 13. helyével pontokat szerzett a Supersport-vb magny-cours-i fordulóján a magyar motoros, vasárnap viszont idei legjobb eredménye felé tartott, amikor az utolsó körökben elesett.

Sebestyén Peti: 14. és 11. helyezések Mostban

Kettős pontszerzéssel zárta a Supersport-világbajnokság csehországi fordulóját a magyar motoros, aki a Doningtonban elszenvedett kisebb agyrázkódása után ült vissza a Bardahl Evan Bros Yamahájára.

Szombati esés tette tönkre Sebestyén hétvégéjét

Pont nélkül zárult az Evan Bros. Yamaha színeiben versenyző magyar motoros számára a Supersport-vb doningtoni fordulója: szombaton bukott, vasárnap pedig emiatt nem volt százszázalékos állapotban.

Sebestyén Peti 12. és 14. helyekkel gazdagodott Misanóban

A Supersport-világbajnokság mindkét olaszországi versenyén a pontszerzők között ért célba a HUMDA támogatásával a Bardahl Evan Bros Yamahájával versenyző magyar motoros.

Sebestyén Peti: Bukás, majd pontszerzés Estorilban

Felemásan alakult a portugál hétvége a Supersport-világbajnokság magyar motorosának, aki a szombati elesése után a második futamon egy 13. hellyel gazdagodott a Bardahl Evan Bros. Yamaháján.

Sebestyén Peti megújulva érkezik Estorilba

Három hét szünet után Portugáliába érkezik a Supersport-világbajnokság mezőnye. A HUMDA közreműködésével versenyző Sebestyén Peti vállsérüléséből felépülve, újult erővel várja a világbajnokság harmadik fordulóját.

Nem bírta Sebestyén Peti válla a futamot

A kilencedik rajthelyről indulhatott a Supersport-világbajnokság szombati versenyén Assenben, de a Bardahl Yamaha magyar motorosa a kockás zászlót már nem látta meg a sérülése miatt.

Vállproblémával áll rajthoz Assenben Sebestyén Peti

A motorversenyzés katedrálisaként ismert Assenben rendezik hétvégén a Supersport-vb második fordulóját. A HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Sebestyén Peti továbbra is sérüléssel küzd, a Dorna orvosi stábja egyelőre engedélyezte az indulását.