Marko ezt akarja látni De Vriestől – és még kicsit többet

A holland újonc legjobb idei F1-es hétvégéje volt a monacói, ami után meg is dicsérte a Red Bull tanácsadója – persze van még hova fejlődnie.

„Ez természetes” – nem lepték meg De Vriest a pletykák

Nem érték meglepetésként az alulteljesítő Nyck de Vriest a leváltásáról szóló híresztelések, a holland természetesnek veszi hibáit és nem félti pozícióját.

Virtuális verseny Imola helyett, Robin Raikkönen első győzelme – vasárnapi hírek

Alonso szerint Hamilton szerencsés is volt pályafutása során, Wolff unja a Hamilton–Ferrari pletykát, Kiss Norbert első helyekkel kezdte a szezont: ezek május 21. hírei az F1-ben és motorsportban.

„A Red Bullnál ez a szokásos ügymenet” – a világbajnok szerint De Vries nem egy Senna

Nem újdonság a Nyck de Vries közeljövőjét övező bizonytalanság, mutatott rá Damon Hill: Helmut Marko szigorú tanár – de stratégiája működik, amit Verstappen sikere is jelez.

De Vries helye inog, a Ferrari gyengesége – csütörtöki hírek

Ricciardo az AlphaTaurinál próbált ülést, vita a pilóták és az FIA közt, 1000. nagydíjára készül a MotoGP. Ezek voltak az F1 és motorsport hírei május 11-én.

Ricciardo üléspróbán járt, De Vries ultimátumot kap?

Sajtóhírek szerint Dr. Helmut Marko a következő egy-két futamon látható fejlődést vár a hollandtól, különben meginoghat a helye az AlphaTaurinál.

De Vries beismerte hibáját, Tsunoda elégedett

Frusztráló versenyen van túl az AlphaTauri, miután Nyck de Vries újból gyenge teljesítményt nyújtott, Yuki Tsunodát pedig nagyon kevés választotta el a pontszerzéstől Miamiban.

„Kicsit hamarabb kellene fékeznie” – tanácsolja Norris De Vriesnek

Bár a McLaren versenyzőjének nem nyerte el tetszését Nyck de Vries megmozdulása, elismerte, nem ezen múlott az eredmény. A MCL60-asnak nem ízlett Miami.

De Vries: Hiszek benne, hogy jobbra fordulnak a dolgaim

Az AlphaTauri holland versenyzője magára vállalta a felelősséget az Azerbajdzsáni GP-n elkövetett hibájáért, valamint hisz az eredményesebb folytatásban.

De Vries egy órát várt a pálya szélén egy autóban a balesete után

Az AlphaTauri pilótája nem tudja, hogy mi történt a baleseténél: ki kell elemezniük, hogy mi volt a probléma, de egyelőre fogalma sincs az okokról.

Így „kötötte be” az F1-esek szemét a GPS-probléma

Szokatlan hiba miatt kellett félbeszakítani az első melbourne-i szabadedzést: a versenyzők elmondták, miért volt különösen veszélyes a kialakult helyzet.

Nem elégedett az AlphaTauri pilótáival Marko

Felejthető szezonkezdeten vannak túl az AlphaTauri versenyzői, a Red Bull főtanácsadója szerint pedig össze kell kapniuk magukat, ha ki akarják túrni Sergio Perezt a nagycsapatból.