WTCR

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

MotoGP, WTCR, DTM, W Series - F1 nélkül is van program, mutatjuk, hogy mely sorozatokat mikor lehet majd követni az előttünk álló hétvége folyamán.

Őrült futamon nyert Girolami, Norbi 6. lett

Kettős Honda sikert láthattunk a második versenyen: Girolami tudott nyerni, mellé pedig Guerrieri és Ceccon állhatott fel a dobogóra. Michelisz Norbi a 10. helyről a 6.-ra tudott előrelépni.

Vervisch a 9. helyről nyert, Michelisz dobogós

Frederic Vervisch Audija nagy messzeségből tört előre a zűrzavaros rajt után, hogy Michelisz Norberten és Ma Csing-huán is túljutva végül megnyerje a WTCR Slovakia Ring-i hétvégéjének első versenyét.

Michelisz szerint két tizeden belül a teljes mezőny

Hallatlanul szoros küzdelmet jósolt a WTCR e hétvégi, Slovakia Ringen sorra kerülő hétvégéjére Michelisz Norbert, köszönhetően a Balance of Performance hathatós közbenjárásának.

Autóikról meséltek Michelisz Norbi szurkolói

Szörny, Suzi és Phil Collins – többek között ezeket a neveket adták Michelisz Norbi rajongói az autójuknak. Az OMV WTCR hazai futamához kapcsolódó kérdőívéből emellett az is kiderült, hogy igencsak nagy volt a hazai rajongók várakozása Norbi teljesítményével szemben

Ne maradj le semmiről a Spanyol Nagydíjon!

Formula-1, Formula-2, Formula-3, Formula-E, WTCR, Superbike - csak kapkodhatjuk majd a fejünket hétvégén a különböző sorozatok eseményei között, mutatjuk a programot és a tv-közvetítéseket.

Harmadszor végzett a dobogón az Audi Sport a FIA WTCR 2019-es szezonjában

Jean-Karl Vernay a második helyen zárt Magyarországon, Frédéric Vervisch és az említett Vernay minden versenyen pontot szerzett, 2018 óta az Audi Sport csapatai összesen 20 WTCR-trófeát gyűjtöttek be.

Másodikként zárt Michelisz a 3. futamon

A pole.pozícióból induló Michelisz Norbert végül a dobogó második fokával kellett, megelégedjen, Tassi Attila a 14., Tenke Tamás a 23. helyen végzett a Hungaroring főfutamán.

WTCR: Girolami duplázott a Hungaroringen

A WTCR második, fordított rajtrácsos futamán a szombati győztes tudott ismételni, Michelisz Norbert azonban balszerencsés volt, és kétkörös hátrányban zárta a viadalt.

Girolami-siker és kettős magyar pontszerzés

Rajt-cél győzelmet aratott a Hondával Nestor Girolami a Hungaroringen, a magyar közönség pedig Michelisz Norbert és Tassi Attila kettős pontszerzésének örülhetett, mindketten remekül mentek.

Tassi: Csak ritkán kérek tanácsot Monteirótól

Tassi Attila az idei évre szintet lépett, és már a túraautózás csúcskategóriájában küzd a szakma legjobbjai ellen, egy igazi rutinos pilóta csapattársaként. A tinédzser a hungaroringi hétvége előtt mesélt eddigi tapasztalatairól.