2024. április 27. szombat

WTCR

Tassit kiütötték az élről, Michelisz 4. a WTCR utolsó futamán

Két körön át vezetett Tassi Attila Dzsiddában, de Franco Girolami egy elmért féktáv után beleszállt. A legjobb magyar így Michelisz Norbert lett negyedikként, a zengősök az ötödik és hetedik helyen.

Berthoné az első futam Michelisz előtt

A pole-ból induló audis nyerte a WTCR utolsó előtti versenyét, míg a 2019-es bajnoknak a hajrában a dobogó második fokát is védenie kellett. Huff kilencedik helyen a Zengő színeiben.

Bajnokot avattak a WTCR-ben, Binotto egyre nagyobb bajban - szombat

Mikel Azcona szerezte meg a WTCR történetének utolsó bajnoki címét, Binotto lába alatt egyre forróbb a talaj, Verstappen pedig azt kívánja, bárcsak el sem ment volna Ricciardo a Red Bulltól. Szombati hírösszefoglaló.

Azcona a WTCR utolsó bajnoka, Michelisz második

Mikel Azcona szerezte meg az ebben a formában megszűnő túraautó-sorozat utolsó bajnoki címét, melyet már az időmérő edzésen bebiztosított. Michelisz a második legjobb időt autózta.

Ne maradj le semmiről a WTCR utolsó versenyén!

Jön a 2022-es esztendő utolsó autósportos hétvégéje, amelyen eldől a Túraautó-világkupa és az Extreme-E bajnoki címe, előbbi szériának ráadásul a története is lezárul – mutatjuk az időtervet a közvetítésekkel.

Michelisz egy év után győzött újra a WTCR-ben

A pénteki második hely után szombaton a hetedikről indulva nyert a 2019-es bajnok Bahreinben, míg Nagy Dániel a bokszból indulva fért be az első tízbe. Azcona közben karnyújtásnyira a címtől.

Döbbenet és mérföldkő Brazíliában, Michelisz-dobogó Bahreinben – ez történt pénteken

Magnussen a szavakat sem találta, Steiner szerint nem a szerencsén múlt, Verstappen elfékezte magát, Russell támadná a világbajnokot, Leclerc gúnyos megjegyzést tett a Ferrarira.

Azcona nyert, Michelisz idén először dobogón

A BRC Hyundai kettős sikerét hozta a WTCR első bahreini futama: a bajnoki cím felé nagyot lépő spanyol győzött magyar csapattársa előtt. Tassi a kilencedik, Nagy a 11., Boldizs a 13. helyen.

Ne maradj le semmiről a sprintes brazil hétvégén!

Jön az F1 idei utolsó előtti fordulója Interlagosban, ahol ráadásul sprintet is rendeznek szombaton, de visszatér a WTCR, lesz Superbike, míg a WEC, a WRC és a WRX szezont zár – mutatjuk a programot.

Pilótát cserél a Zengő, Hamilton tiszteletbeli brazil állampolgár lett – ez történt ma

Kicsi az esély arra, hogy Latifi és Ricciardo az IndyCarban kössön ki, a Zengő lecseréli Rob Huffot, Hamiltont pedig Brazíliában tüntették ki – egy csokorba gyűjtöttük a november 8-a híreit.

Huff helyett Boldizs indul a Zengőnél az utolsó futamokon

Váratlan bejelentést tett közzé a magyar csapat: az elmúlt hónapok eseményeinek következményei miatt a bajnokságban harmadik helyen álló korábbi világbajnok nem tud rajthoz állni a hátralévő versenyeken.