PiquetJr

Nelson Piquet újabb fia érkezhet az F1-be?

A 17 éves Pedro hazájában már kétszeres Formula-3-as bajnok, még nem tudja, hogy mi a következő lépcsőfok - az azonban biztos, hogy a célja az F1-be kerülés.

Piquet nem tervezi visszatérését az F1-be

A háromszoros világbajnok fia, Nelson Piquet Jr. 2009-ben került ki az F1 körforgásából, de elégedett a karrierjével és nem gondolkodik a visszatérésen - szerinte erre nincs esély.

Piquet csak sejti, mi okozta a balesetét

A Formula-E uruguayi futamának hajrájában a 8. helyért csatázó Nelson Piquet Jr. és Jean-Eric Vergne szolgáltatták a legtöbb izgalmat, akik összeakadtak, a brazil pedig végül a falban végezte.

Buemi a leggyorsabb, szenved a címvédő

Két igencsak zűrzavaros edzéssel kezdődött meg a Formula-E új szezonjának első versenynapja Pekingben. Az e.dams és az Abt autói diktálták a tempót, míg a címvédő Piquet egy bizarr baleset részese volt.

F1-Archív: A Red Bull „toro Rossira” pályázik

Hamiltont eszméletvesztés után kiengedték a kórházból, Piquet Jr. sajnálkozik a szingapúri balesete után, Brawn védelmébe vette Schumachert, Massa első közös évükben legyőzné Raikkönent. Szeptember 29-i hírek az elmúlt évekből.

Ütős brazil csapat a Bajnokok Tornáján

Szépen alakul az idei Race of Champions mezőnye: immár a brazil párost is bejelentették, melyet egy volt és egy jelenlegi F1-es pilóta alkot, akik tíz éve már szerepeltek együtt a tornán.

Újabb körrekorddal folytatódott a Formula-E tesztje

Mi sem jelzi jobban az elektromos sorozat új technológiájának fejlődését, hogy az e heti tesztek első napján már meg is dőlt a múlt kedden felállított legjobb idő. Daniel Abt az élen, két csapatnál nagy a baj.

Piquet Jr. Ken Blockot legyőzve nyert

A Formula-E ezekben a napokban rendkívül elfoglalt bajnoka első győzelmét szerezte meg az amerikai székhelyű Global Rallycross Championship washingtoni fordulóján.

A szingapúri faltól a bajnoki címig - Piquet sem érti, hogy történhetett

Nagyot fordult a világ Nelson Piquet-vel, nem csak az F1-es karrierje óta, hanem még a Formula-E szezonjának kezdete óta is, hiszen eleinte még dobogóban sem bízott, most pedig mégis bajnokként ünnepelhet.

Az eső mindent felborított, Sarraziné a pole!

A Formula-E szezonjának utolsó időmérője drámai körülmények között zajlott. Stephane Sarrazin meglepő első rajthelyet szerzett, de az eső miatt Buemi, di Grassi és Piquet csak a 6., 11. és 16. helyről indulhatnak.

Buemi visszatért az élre, Piquet hibázgat

A Formula-E második londoni versenynapjának utolsó edzésén már mindenki a határokat feszegette, a legnagyobb figyelem viszont a három bajnoki esélyesre helyeződik, akik közül ismét Sebastien Buemi volt a leggyorsabb.

Buemi a pole-ban bajnoki riválisai előtt

Sebastien Buemi eddig mindent megtett annak érdekében, hogy ledolgozza pontbeli lemaradását két fő ellenfelével szemben, hiszen megszerezte az első rajthelyet a Formula-E szombati londoni versenyére.