PiquetJr

Piquet több évig a Formula-E-ben marad

Tavaly év végén teljesen új sorozatként indult el az elektromos hajtású F1-nek is tekinthető Formula-E, amely még legtöbb résztvevője számára is zsákbamacskát jelentett. Piquet-nek tetszik a zsák tartalma.

Indy Lights: Piquet pole-lal debütált

Nelson Piquet Jr. e hétvégén az Indy Lights torontói versenyén helyettesíti Max Chiltont, aki Le Mans-i 24 órás kötelezettségei miatt van távol. Az ex-F1-es brazil bemutatkozásként rögtön a pole-ba röpítette magát.

Ismét az 1. - Vergne a Formula-E pole-királya

Jean-Eric Vergne harmadik pole-pozícióját szerezte a Formula-E első oroszországi hétvégéjén, így a két bajnokesélyes elől kezdheti majd meg a 15 órakor rajtoló futamot.

Ken Block ex-F1-es pilóták előtt nyert

Az amerikai szupersztár Ken Block győzelmét hozta a 2015-ös Red Bull Global Rallycross Championship nyitófordulója, melyet az Amerika Velencéjének tartott Fort Lauderdale-ben rendeztek.

Long Beach: Piquet hat ePrix-n a 6. győztes

Harmincöt évvel azt követően, hogy édesapja első F1-es győzelmét aratta Long Beach-en, Nelson Piquet Jr ugyanott szerezte első Formula-E sikerét. Vergne második lett, di Grassi újra a bajnokság élén.