Michelisz

Azcona a WTCR utolsó bajnoka, Michelisz második

Mikel Azcona szerezte meg az ebben a formában megszűnő túraautó-sorozat utolsó bajnoki címét, melyet már az időmérő edzésen bebiztosított. Michelisz a második legjobb időt autózta.

Győztes Russell, büntetett Alonso, bejelentésre készülő Haas – ez történt szombaton

George Russell nyerte a brazil F1-es sprintet, amely után kisajátította az első sort a Mercedest, Max Verstappen az első háromba sem fért be, Fernando Alonsót pedig megbüntették – szombati hírgyűjtés.

Michelisz egy év után győzött újra a WTCR-ben

A pénteki második hely után szombaton a hetedikről indulva nyert a 2019-es bajnok Bahreinben, míg Nagy Dániel a bokszból indulva fért be az első tízbe. Azcona közben karnyújtásnyira a címtől.

Azcona nyert, Michelisz idén először dobogón

A BRC Hyundai kettős sikerét hozta a WTCR első bahreini futama: a bajnoki cím felé nagyot lépő spanyol győzött magyar csapattársa előtt. Tassi a kilencedik, Nagy a 11., Boldizs a 13. helyen.

Huff ismét győzött a Zengővel, Michelisz a 4.

A rajtnál az élre állt és vissza sem nézett a 2012-es világbajnok, aki idén másodszor nyer a magyar csapattal. Michelisz dobogót adott át világkupa-éllovas csapattársának, akit viszont vizsgálnak.

Audi-siker az első futamon, Michelisz az 5.

Nathanael Berthon a rajtnál megelőzte Nestor Girolamit, s ezzel meg is nyerte a WTCR első elzászi versenyét. A bajnoki éllovas negyedik, a magyarok közül Michelisz szerepelt a legjobban.

Újabb defektözön Audi-sikerrel, Michelisz 4.

A Lynk & Co bojkottja után élről induló Magnus nyerte a WTCR második olasz futamát Berthon és a világkupát vezető Azcona előtt. Tassi dobogót bukott gumiprobléma miatt, Huff hatodik a Zengővel.

Defektek és bojkott után Girolami győzött az első futamon

Igaza lett a Cyan Racingnek, miután rengetegen kaptak defektet az első futamon, melyet Nestor Girolami nyert meg. A Lynk & Co nem indult, Michelisz pedig kevéssel maradt le a pódiumról.

Huff győzött a Zengővel Tassi előtt

„Kettős magyar győzelem” Vila Realban: a Zengő Motorsport világbajnoka a jokerkörrel remekül taktikázva lett első hondás honfitársunk előtt. Michelisz az ötödik, Nagy autót tört.

Urrutia kapta a győzelmet, Michelisz a 4.

Hiába állt az élre a jokerkör révén Yann Ehrlacher, a Lynk & Co csapautasítása miatt mégis uruguayi márkatársa nyerte az első Vila Real-i futamot. Michelisz közel a dobogóhoz, Tassi is a top 10-ben.

Azcona győzött, Huff ismét dobogón a Zengővel

Hiába állt az élre, Michelisz már az első körben kiesett a második aragóniai futamon, amelyet így a másik hyundaios nyert meg. Magyar szempontból újfent a Zengő Motorsport hozta a jó teljesítményt.

Magnus nyert Huff előtt, csak egy magyar ért célba

Michelisz Norbert négy helyezést javítva lett ötödik a WTCR spanyol nyitófutamán, Nagy Dániel azonban nem tudta eredményre váltani az erős rajtpozíciót, Tassi pedig szintén kiesett.