Admin
2019. május 20. hétfő

Vergne

Rowland a leggyorsabb, de Vergne-é a pole

A címvédő Jean-Eric Vergne szerezte meg az első rajthelyet a Formula-E monacói futamára a sorozat által használt nyúlfarknyi pályán, mivel Oliver Rowlandnek le kell töltenie párizsi büntetését.

F1-Archív: Vettel második ferraris futamát megnyeri

Button a Brawnnal első, Vettel a Ferrarival második nekifutásra győz, kizárják mindkét Saubert, Vergne nevet Hartley leigazolásán: ezek voltak az F1 hírei március 29-én.

Jean-Eric Vergne nyerte a Sanya ePrix-t

Ebben a szezonban a hatodik versenyen a hatodik csapat hatodik pilótája nyert futamot, ezúttal Jean-Eric Vergne győzött a DS Techeetah-val. Sok vizsgálódás, baleset, safety car és piros zászló is volt a Sanya ePrix-n.

Vergne szerint a Formula-E-ben megszűnt a jogállam

Kiborult az elektromos széria elmúlt futamainak igazságszolgáltatása miatt a címvédő Jean-Eric Vergne. Szerinte riválisainak megengedhetetlen húzásai maradtak büntetlenül, és odáig merészkedett, hogy még a Formula-1-et is éltette.

Piquet és Vergne is a másikat hibáztatja a piros zászlós balesetben

Alapvetően nem haragszanak egymásra, de mindketten elmondták, ki volt a hibás a mexikói Formula-E futam messze legnagyobb csattanásában. Vergne szerint Piquet, Piquet szerint Vergne, természetesen.

Vergne máshogy vezet bajnoki címe óta

Jean-Eric Vergne 2018-ban hosszas várakozás után végre felülhetett a Formula-E trónjára. A francia elmondása szerint a bajnoki cím óta máshogy vezet, mint addig.

Húsz év múlva már csak a Formula-E maradhat talpon

A Formula-E a jövő motorsportja, állítja egyhangúan Alejandro Agag és Jean-Eric Vergne. Azonban a francia pilóta biztos benne, hogy előbb-utóbb a két sorozat fúziója jelenti majd a csúcsot.

Raikkönen kiüthette volna Ricciardót

Daniel Ricciardo neve összeforrt a Red Bull istállóval, az együttműködésnek azonban vége. A csapatfőnök elismerte, hogy 2014-ben komolyan képben volt Kimi Raikkönen is az ausztrál helyett.

Vergne bajnokként visszatérhet az F1-be

Jean-Eric Vergne remek versenyzéssel megszerezte a Formula-E bajnoki címét, kapósabb is lett a pilótapiacon. Akár az F1-be is visszatérhet hosszú szünet után, talán éppen a Toro Rossóval.

Vergne: A Formula-E mindenkit sokkolni fog

Jean-Eric Vergne idén bajnoki címet ünnepelhetett az elektromos formaautó-bajnokságban, viszont ettől függetlenül is úgy érzi, jó helyen van. Szerinte a Gen2 autók óriási dobás lesznek.

Vergne legyőzte Di Grassit, de az Audi a csapatbajnok

A Formula-E 2017/2018-as szezonjának utolsó futama annak ellenére is számos izgalmat tartogatott, hogy az egyéni bajnok személye már tegnap eldőlt: a fő kérdés az volt, ki nyeri a csapatok értékelését.

Bianchinak ajánlotta bajnoki címét Vergne

Még nem tudta teljesen megemészteni a korábbi F1-es Jean-Eric Vergne, hogy ő lett a Formula-E negyedik szezonjának bajnoka. A francia utoljára nyolc éve nyert meg bármilyen sorozatot.