DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak JOHNNYBET
2023. január 28. szombat

Newgarden

Esőszünet, Newgarden-siker és remeklő újonc

Josef Newgarden győzelmét hozta az IndyCar idei utolsó oválversenye, aminek köszönhetően a kétszeres bajnok felzárkózott Will Powerre, de a fő szenzációt a második helyezett okozta.

IndyCar: Balesetek tömkelege és Dixon-győzelem

Őrült versenyt hozott az IndyCar nashville-i utcai futama, amelyen végül a hatszoros bajnok bizonyult a káosz urának. Ütközésbe keveredett Herta, O’Ward, Newgarden és Grosjean is.

IndyCar: Newgarden nyert, Ericsson vezeti a tabellát

Josef Newgarden győzelmével ért véget az Indycar szombaton rendezett futama az Iowa Speedwayen. A negyedik győzelmével jelenleg a Penske versenyzője a legeredményesebb ezen a pályán.

IndyCar: Newgarden a szezon első triplázója

A bokszkiállások első köre során az élre állt és onnan vissza sem nézett a kétszeres bajnok a Road Americán, így idei harmadik győzelmét aratta a bajnokságot újra vezető Marcus Ericsson előtt.

Power a 16. helyről előretörve nyert Detroitban

Az utolsó körökben drámaian fogyott az előnye, de megőrizte az első helyet az ausztrál, aki ezzel hét forduló alatt a hatodik különböző győztes lett az IndyCar 2022-es szezonjában.

Herta őrült esős-száraz futamot nyert Indianapolisban

Folyamatosan változó körülmények, hibázó bajnoki esélyesek és éllovasok: az év legkaotikusabb versenyét rendezték szombaton az IndyCarban. Herta mellett Pagenaud és Power a dobogón.

IndyCar: Newgarden újabb győzelme

Pályafutása során először nyert Long Beachen Josef Newgarden, aki zsinórban második futamgyőzelmét aratta idén. A Penske pilótája ezúttal Romain Grosjeannal csapott össze az utolsó körökben.

IndyCar: Newgarden az utolsó métereken nyert

Igazi őrült befutót hozott az IndyCar széria idei második versenye, mely a szezon első oválpályás futama volt. Texasban Josef Newgarden egy hatalmas hajrával, a legvégén előzte meg csapattársát.

IndyCar-bajnok: Az F1 nem a pilóták bajnoksága

Az amerikai szériát 2017-ben és 2019-ben megnyerő Josef Newgarden szerint a Formula-1 fő vonzerejét az autók jelentik, ugyanakkor a versenyzők nem feltétlenül tudják megmutatni, mire képesek valójában.

Indycar: Newgarden nyert, O'Ward átvette a vezetést a pontversenyben

Josef Newgarden bejelentkezett harmadik bajnoki címéért, miután megnyerte a WWT Racewayen rendezett 500-as versenyt, a pontversenyben pedig O’Ward vette át a vezetést.

Newgarden magabiztos győzelmet aratott

A függetlenség napján került sor az idei 10. futamra Mid-Ohióban, ahol a rajt utáni baleseteket leszámítva viszonylag sima versenyt futott a mezőny, Newgarden pedig megszerezte idei első sikerét.

Newgarden drámája után Palou nyert a Road Americán

Hiába vezetett sokáig Josef Newgarden, a legvégén egy technikai hiba vette el a győzelmét. A Team Penske idei első győzelmét arathatta volna, ám Palou örülhetett a végén.