MHHKartTeam

MHH Kart Team: Végre verseny!

Hosszas alapozás után a Central European Rotax Max Challenge (CEE) Bónusz Kupáján kezdte meg az idei versenyzést az MHH Kart Team az ausztriai Pachfurthban. Losonczy Levente kalandos hétvégén szerezte meg a Senior kategória 12. helyét.

MHH Kart Team: Menya a WSK Final döntőjében

Az év egyik legrangosabb gokartversenyén újra döntőbe verekedte magát Krózser Menyhért.

MHH Kart Team: Menya a Grand Finalen

Érett versenyzéssel fejezte be az idei Rotax Max szezont Krózser Menyhért, az MHH Kart Team 11 éves pilótája.

MHH Kart Team: Menya a Superfinal döntőjében

Pályafutása egyik legjobb eredményét érte el Krózser Menyhért az olaszországi ROK Kupa év végi szuper döntőjén, a Superfinalen.

MHH Kart Team: Menya B döntős Olaszországban

Pár héttel az után, hogy megszerezte második magyar bajnoki címét, a B döntő nyolcadik helyén végzett Krózser Menyhért az olasz ROK sorozat Mini kategóriájában, a 29. Trofeo d’Autunno versenyen.

MHH Kart Team: Menya az olasz bajnokságban

Dupla hétvégét töltött Krózser Menyhért az olaszországi Val Vibrata gokart pályán, amelyen augusztus 24–25-e között tesztet, augusztus 31–szeptember 1-je között pedig az ACI olasz bajnokság futamát rendezték.

MHH Kart Team: Levi győzelemmel tért vissza

Szinte napra pontosan egy évvel balesete után tért vissza a gokartpályákra Losonczy Levente, aki a Rotax Max Grand Festivalon mutatkozott be a legmagasabb, senior kategóriában.

MHH Kart Team: Küzdelmes dobogó

Dobogós helyezést szerzett Krózser Menyhért a Rotax Max Grand Festiválon, Bruckban, ahol a Mini Max kategória harmadik helyén végzett.

MHH Kart Team: Kalandos éjszaka

Különleges, éjszakai versenyen vett részt Krózser Menyhért az olasz WSK-bajnokság Mini kategóriájában, ahol két héten belül másodszorra is döntőbe jutott.

MHH Kart Team: Menya másodszor döntős a WSK-ban

Tovább folytatta jó szereplését Krózser Menyhért, aki a magyar bajnoki futamokon aratott győzelmei után, pályafutása során másodszor jutott be WSK-futam döntőjébe.

MHH Kart Team: Menya első ROK győzelme

Pályafutása egyik legnagyobb sikerét érte el Krózser Menyhért a ROK sorozat jesolói fordulóján, ahol a Mini kategóriában az időmérőt, az elődöntőt és a döntőt is megnyerte, ezzel megszerezte első ROK győzelmét.

MHH Kart Team: Másodszorra is kettős győzelem

Újabb kettős győzelmet aratott az MHH Kart Team a magyar bajnokság második fordulóján, Kecskeméten, ahol Krózser Menyhért Mini Max, Fodor Géza pedig DD2 Masters kategóriában győzött.