Huff

Audi-siker az első futamon, Michelisz az 5.

Nathanael Berthon a rajtnál megelőzte Nestor Girolamit, s ezzel meg is nyerte a WTCR első elzászi versenyét. A bajnoki éllovas negyedik, a magyarok közül Michelisz szerepelt a legjobban.

Újabb defektözön Audi-sikerrel, Michelisz 4.

A Lynk & Co bojkottja után élről induló Magnus nyerte a WTCR második olasz futamát Berthon és a világkupát vezető Azcona előtt. Tassi dobogót bukott gumiprobléma miatt, Huff hatodik a Zengővel.

Huff győzött a Zengővel Tassi előtt

„Kettős magyar győzelem” Vila Realban: a Zengő Motorsport világbajnoka a jokerkörrel remekül taktikázva lett első hondás honfitársunk előtt. Michelisz az ötödik, Nagy autót tört.

Urrutia kapta a győzelmet, Michelisz a 4.

Hiába állt az élre a jokerkör révén Yann Ehrlacher, a Lynk & Co csapautasítása miatt mégis uruguayi márkatársa nyerte az első Vila Real-i futamot. Michelisz közel a dobogóhoz, Tassi is a top 10-ben.

Azcona győzött, Huff ismét dobogón a Zengővel

Hiába állt az élre, Michelisz már az első körben kiesett a második aragóniai futamon, amelyet így a másik hyundaios nyert meg. Magyar szempontból újfent a Zengő Motorsport hozta a jó teljesítményt.

Magnus nyert Huff előtt, csak egy magyar ért célba

Michelisz Norbert négy helyezést javítva lett ötödik a WTCR spanyol nyitófutamán, Nagy Dániel azonban nem tudta eredményre váltani az erős rajtpozíciót, Tassi pedig szintén kiesett.

Urrutia nyert, Huff dobogón a Zengővel

A fordított rajtrácsos pole-ból induló uruguayival ugyan bírt, de így is a hétvége legjobb WTCR-es magyar eredményét szállította a korábbi világbajnok. Michelisz épp csak lecsúszott a pódiumról.

Azcona győzött, tízen kívül a magyarok

A Hyundai új szerzeménye idei második sikerével a WTCR-tabella élére állt az első hungaroringi futam után. Rob Huff remek előzésekkel szállította a legjobb magyar eredményt, a hazai pilóták közül Michelisz Norbi végzett legelőrébb.

Huff-fal és Nagy Danival indul a Zengő a WTCR-ben

Egy héttel a szezonnyitó előtt végre bejelentették, hogy a magyar csapat idén két Cuprát indít a Túraautó-vk-n: az egyikben a 2012-es világbajnok, a másikban az ETCR-ből visszatérő magyar ül majd.

Zengő: Csalódott vagyok, de nem adom fel

Két extraklasszis is beülne a Zengő Motorsport autójába, mégsem sikerült egyelőre egyetlen márkával sem megegyezni a 2022-es szezonra – főleg a hazai támogatók hiánya miatt csalódott a csapatfőnök.

WTCR: Történelmet írt a Zengő Motorsport

Egy nagyon eseménydús futammal fejeződött be a WTCR 2021-es szezonja. Az utolsó versenyt Robert Huff nyerte meg, amivel a Zengő Motorsport először zárt dupla győzelemmel egy fordulót.

WTCR: Magyar rajtdráma, uruguayi győzelem

A Zengő pole-pozíciósa, Rob Huff a rajtrácsra sem ért ki, Michelisz Norbit pedig a start után kiforgatták, így gyorsan elszálltak a hazai remények a második WTCR-futamon. Urrutia idén először nyert.