DiResta

Csillagpor, bajnoki címet nyerő kör, minden idők legjobbja: Elaléltak Hamilton körétől

Toto Wolff, ex-F1-es pilóták és a Formula-E bajnoka is felsőfokon beszélt Lewis Hamiltonról. A Mercedes-főnök hozzátette, a csapat végre megtalálta Szingapúr titkát.

DTM: Helycsere a bajnokság élén, Zanardi-szenzáció Misanóban

Két egészen eseménydús versenyt hozott a villanyfényes-esős olasz hétvége. Di Resta és az újonc Eriksson szerezte a győzelmeket, a második futamon Alessandro Zanardi ötödikként végzett, amire senki nem számított.

DTM: Di Resta győzelmével zárult a hétvége

Szoros befutót hozott a Német Túraautó Bajnokság második hétvégi futama, de a rajtnál előnybe kerülő Paul di Resta meg tudta őrizni az első helyét és idei második győzelmét ünnepelhette.

DTM: Di Resta behúzta az első futamot a Hungaroringen

Bár eleinte úgy tűnt, hogy rossz stratégiát választott, mégis sikerült visszatérnie az élre: a 2010-es DTM bajnok hibátlan autózás eredményeként megismételte tavalyi, Hungaroringen aratott diadalát.

Di Resta: Nagy kockázatot vállal a Williams

Óriási versenyfutás zajlott az utolsó elérhető versenyzői ülésért. Paul di Resta alulmaradt, ám úgy véli, a Williams nagy rizikót vállal a meglehetősen tapasztalatlan párosának bevetésével.

Di Resta: Közel voltam a Williams-üléshez

Érzése szerint talán életkora volt a hátrány, amiért végül nem rá esett a választás. A skót jövőre tartalékpilóta sem marad a Williamsnél, végleg elhagyja a csapatot.

A Williams is kételkedik Kubicában

Robert Kubica visszatérése legkorábban csak az Abu Dhabi Nagydíjat követő tesztelés után dőlhet el. Most úgy tűnik, a Williams szerződteti Kubicát és ha nem megy, lecseréli di Restára.

Öten esélyesek még a Williamsnél

Ritkán fordul elő, hogy annyian küzdenek egy F1-es csapat egyetlen üléséért, mint a Williams jövő évi helyéért. Massa kiszállt a harcból, így garantáltan olyan versenyző csatlakozik az istállóhoz, akire néhány hónapja még senki sem számított volna.

Kubica riválisa is teljesítette a hungaroringi tesztet

Szerdán véget ért a Williams ki-ki párbaja a magyar F1-es pályán: Robert Kubica keddi körözése után ezúttal Paul di Restán volt a sor, hogy meggyőzze a csapatot alkalmasságáról.

Jó hír Kubicának, Di Resta bizonytalan

Nagy a forgalom a Williams istállónál az utóbbi időben, több rutinos pilóta is meg akarja szerezni Felipe Massa ülését 2018-ban. Robert Kubica esélyei a jelek szerint megnőttek, hogy visszatérjen.

A Williams tisztázta a félreértést a Kubica-Di Resta párharcról

Paddy Lowe megerősítette: Robert Kubica és Paul di Resta valóban közös teszten vesz részt a csapattal, melyen rátermettségüket bizonyítják a 2018-as ülésre. Ez azonban nem jelenti azt, hogy ne lennének más esélyesek.

Massa nem aggódik a Kubica-di Resta teszt miatt

A brazil F1-es pilóta szerint bármit is produkál a két versenyző a Hungaroringen, az nem lehet olyan mérvadó, mint amit ő adott már a csapatnak és az egész sportágnak az utóbbi években.