Coronel

Coronel: Vettel karrierjének vége

A korábbi WTCC-pilóta, Tom Coronel és Robert Doornbos egy kisebb vitába keveredtek Vettel teljesítményét illetően egy interjúban, ugyanis előbbi szerint Vettel karrierjének leáldozott.

Verstappennek a lehető leggyorsabban a Ferrarihoz kellene mennie?

Tom Coronel úgy véli, honfitársa jelenleg nincs jó helyen a Red Bullnál. Az autó nem képes tartósan felvenni a versenyt a Ferrarival és a Mercedesszel, csak vesztegeti az idejét, irány a Ferrari.

Coronel: Hamilton tudja, hogy csak Verstappen győzheti le

Tom Coronel 2020-ban reális célkitűzésnek érzi Max Verstappen számára, hogy a Red Bull-Hondával felérjen a csúcsra, ettől pedig Lewis Hamilton és a Mercedes is jogosan kezd tartani.

Most Villeneuve-nek szóltak vissza Kubica miatt

Az 1997-es világbajnok nemrég azt mondta, rossz üzenet, hogy egy bénulással küzdő versenyző az F1-ben versenyezhet. Ezt nem mindenki vette jó néven és az egykori F1-es pilóta megvédte a lengyelt.

Coronel: Vettel egyszerűen megtört

Tavaly rengeteg vezetői hibát vétett Sebastian Vettel, így a négyszeres világbajnok eldobta magától az esélyt a végső győzelemre. Tom Coronel szerint ebből nem is tud majd kilábalni a német ász.

Coronel: A Renault nem akar segíteni a Red Bullnak

A korábbi holland versenyző meggyőződése, hogy a Red Bull jövőre jobban teljesít majd a Honda-motorokkal. A Renault pedig a jövő évi bejelentés óta nem könnyíti meg partnere dolgát.

Coronel: Hamiltont büntetni kellett volna

Az általunk is jól ismert Tom Coronel teljesen megdöbbent a Német Nagydíj végeredményén, hogy egy egyértelmű szabálytalanságot megúszhatott Lewis Hamilton. A versenybírák következetlenek.

Véleményözön az F1-es rajtrácslányok betiltásáról

Ki jobb ötletekkel, ki humorral, ki humorral nyakon öntött kritikával kommentálta a döntést, miszerint azonnali hatállyal száműzik a rajtrácslányokat az F1-ből. A motorsportok világában senkit nem hagyott hidegen a téma – na jó, Romain Grosjean kivételével!

Michelisz-Huff csata az élen, Coronel hétvégéje véget ért

A délelőtti szabadedzést a Honda magyar pilótája zárta a legjobb idővel Vila Realban, majd délután második lett - a tűzoltónak ütköző Coronel nagyon hamar befejezte ezt a hétvégét.

Huff hibátlan mérleggel zárt, Norbi az 5.

Az utolsó, szerda délutáni etap során is a privát Citroennel versenyző 2012-es világbajnok bizonyult a leggyorsabbnak, ám végre a Hondák is megmutattak valamit az igazi tempójukból.

WTCC: Coronel behúzta az első futamot

A holland pilóta idei második győzelmét aratta a Túraautó-világbajnokságon, Michelisz Norbert pedig a nyolcadik helyen ért célba a nyugalmasan alakuló futamon.

Coronel csodát tett, Michelisz az 5.

Thompson kipördülése és Valente büntetése után az egész idényben remeklő holland megnyerte a marokkói nyitóversenyt a Citroënek előtt. Michelisz Norbi az ötödik, Ficza Feri a 13. helyen ért célba.