Azcona

Urrutia kapta a győzelmet, Michelisz a 4.

Hiába állt az élre a jokerkör révén Yann Ehrlacher, a Lynk & Co csapautasítása miatt mégis uruguayi márkatársa nyerte az első Vila Real-i futamot. Michelisz közel a dobogóhoz, Tassi is a top 10-ben.

Azcona győzött, Huff ismét dobogón a Zengővel

Hiába állt az élre, Michelisz már az első körben kiesett a második aragóniai futamon, amelyet így a másik hyundaios nyert meg. Magyar szempontból újfent a Zengő Motorsport hozta a jó teljesítményt.

Azcona győzött, tízen kívül a magyarok

A Hyundai új szerzeménye idei második sikerével a WTCR-tabella élére állt az első hungaroringi futam után. Rob Huff remek előzésekkel szállította a legjobb magyar eredményt, a hazai pilóták közül Michelisz Norbi végzett legelőrébb.

Ütköztek a magyarok a rajtnál, Azcona nyert

Már az első métereken elszálltak a kettős magyar diadal reményei Pau-ban, Michelisz és Tassi ugyanis ütközött. A győzelmet így előbbi hyundaios társa húzta be, a zengősök a 8. és 11. helyeken.

WTCR: Azcona lett Michelisz új csapattársa

Bejelentette 2022-es pilótapárosát a Hyundai: a 2019-es világkupanyertes Michelisz Norbert a csapatban marad, mellé pedig a Zengővel sikereket elért Mikel Azcona csatlakozik a BRC istállójában.

Michelisz közel két év után nyert, dobogón a Zengő

A start után az élre állt, s onnan a piros zászlós megszakítás sem állította meg a Hyundai magyarját abban, hogy a 2019-es szezonzáró óta először nyerjen. Azcona a második a Zengő Motorsporttal.

Kettős Honda-győzelem, Michelisz a 7.

A pole-os hazai hős már a startnál balesetbe került, így Nestor Girolami nyerte az első mosti futamot Esteban Guerrieri és Yann Ehrlacher előtt. Michelisz Norbi hetedik, megelőzve két zengőst.

WTCR: Magyar rajtdráma, uruguayi győzelem

A Zengő pole-pozíciósa, Rob Huff a rajtrácsra sem ért ki, Michelisz Norbit pedig a start után kiforgatták, így gyorsan elszálltak a hazai remények a második WTCR-futamon. Urrutia idén először nyert.

Audi-siker és Zengő-dobogó az első futamon

Gilles Magnus rajt-cél győzelmet aratott a mögötte akciódúsan alakuló első hungaroringi versenyen, amelyen Mikel Azcona révén a Zengő Motorsport is felfért a pódiumra. Michelisz Norbert a hatodik.

Huff révén Zengő-pole a Hungaroringen, Michelisz a 3.

Magyar autó volt a leggyorsabb a WTCR mogyoródi időmérőjén: Rob Huff magabiztos vezetéssel szerezte meg a rajtelsőséget. Michelisz a legjobb hazai pilóta, Tassi és Boldizs a Q1-ben búcsúzott.

Négy autó, két spanyol sztárpilóta a Zengő Motorsportnál

Tavalyhoz képest is emeli a lécet a magyar csapat, amely összesen négy Cuprát indít idén a Túraautó-világkupában: Mikel Azcona marad, mellé pedig egy másik vb-futamgyőztes veterán érkezik.

Kettős Lynk & Co-sikerrel zárult a szezon

Santiago Urrutia nyerte a WTCR idei utolsó futamát a már bajnok Yann Ehrlacher előtt. Mikel Azcona ötödik a Zengő Cuprával, a magyarok közül Tassi hátraparancsolása után Michelisz lett a legjobb.