2024. március 28. csütörtök

LM24

LM24 12. óra: Kettős Toyota-vezetés féltávnál

Már 12 óra lement a Le Mans-i 24 órásból, de továbbra is csupán húsz másodperc körüli a különbség az élen. Az LMP2-ben a JOTA, a GTE Próban a Porsche vezet a táv felénél.

LM24 20. óra: Aggasztó jelek a Toyotánál

A reggeli órákban az üzemanyagrendszer alaposan ráijesztett a Toyotára, mindkét egységnek több extra kiállást is be kellett iktatnia: vezetnek, de az Alpine hátránya alig több, mint 10 perc.

LM24 12. óra: Toyota- és Ferrari-uralom féltávnál

Kamui Kobayashiék továbbra is magabiztosan vezetik a 2021-es kiírást, az LMP2-ben testvérharc zajlik az első helyért, míg a GT-seknél egyelőre az AF Corse Ferrarik diktálják a tempót.

LM24 8. óra: Mozgalmas koraéjjel

Több biztonsági autós szakasz és néhány komolyabb dráma is színezte az idei Le Mans második négyórás szakaszát, de a Toyota egyelőre megingathatatlanul száguld a kettős győzelem felé.

ÉLŐ: Le Mans-közvetítés 24 órán át

Kövesd velünk élőben egy teljes napon át a Le Mans-i 24 órás versenyt: maratoni közvetítésünkben megpróbálunk rámutatni minden érdekességre, és segítünk végigkövetni a világ legnagyobb autóversenyét.

Harmadszor Le Mans-i győztes a #8-as Toyota

Megszerezte zsinórban harmadik győzelmét a Le Mans-i 24 óráson a Toyota, volánjánál Sebastien Buemivel, Kazuki Nakajimával és Brendon Hartley-val. Az LMP2-ben a United Autosport, a GT-kategóriában pedig az Aston Martin nyert.

LM24 21. óra – Ez a harc lesz a végső

Egymást üti a búcsúzó Rebellion két egysége a második helyért, a Próban minden adott egy szenzációs végjátékhoz, Davidsonék megpróbálják a lehetetlent, nagy győzelemre készül az Aston Martin.

LM24 18. óra – Aston vs. Ferrari csata

Az élen a #7-es drámája után simán vezet a #8-as Toyota, miközben az LMP2-ben is jött a dráma, a GTE Próban pedig továbbra is másodpercekre egymástól az első két helyezett.

LM24 15. óra: Toyota-dráma, GT-csata

Féltáv után jött a fordulat az élen, az addig simán vezető #7-es turbógondok miatt fél órát vesztegelt a bokszban, így már a #8-as vezet. A többi kategória továbbra is elképesztően szoros.

LM24 12. óra – Parázs GT-küzdelem

Az izgalmakat az elmúlt órákban nem az LMP1, hanem a három másik kategória tartogatta: ott viszont alaposan zajlik az élet, miközben Kobayashiék első Le Mans-győzelmük felé haladnak.

LM24 9. óra: Balesetek, safety car, dráma

Három safety car-fázis, egy hatalmas és több kisebb baleset, a második helyezett Toyota szerelése és szoros csaták a négyből három kategória élén – így foglalhatjuk össze a Le Mans harmadik nyolcadát.

LM24 6. óra – Toyota-párharc, GT-varázs

Folyamatosan a #7-es Toyota van lépéselőnyben, de mivel mindkét egység volt már balszerencsés, összességében teljesen nyitott a harc – ahogy a többi kategóriában is, ahol az első safety car kavarhat be.