2024. április 24. szerda

Hartley

Tarolt a Toyota, Buemiék világbajnokok

Bár a 7-es autót megforgatták a rajtnál, mégis kettős sikert aratott a japán gyártó a WEC idényzáróján. Kubicáék nyertek az LMP2-ben, női siker a GTE Amban.

F1-Archív: Baumgartner újra pontot szerezne

Ütköznek a Mercedesek, Hartley lemond a Red Bull tartalékos posztjáról, Hill szerint Schumacher 2002 végén abbahagyja, lefoglalják a BAR-Hondákat: ezek voltak az F1 híre július 3-án.

Kettős Toyota-győzelem a Le Mans-i 24 óráson

A Sebastien Buemi, Brendon Hartley, Ryo Hirakawa trió nyerte a legendás egynapos 90. kiírását a #7-est testvérautót. A JOTA nyert az LMP2-ben, a GTE Próban Porsche-siker született.

Divat, technológia és autósport kapcsolódik össze egy Formula-E-csapatnál

A divat és a Formula-E első ránézésre két, egymástól meglehetősen távoli világnak tűnik. Pedig a Geoxnál ez a két terület találkozik egymással, méghozzá rendkívül gyümölcsözően. Interjú a cipőmárka első emberével, egyben a Formula-E-ben szereplő istálló tulajdonosával.

„Nem teremnek Verstappenek és Vettelek minden fán”

Franz Tost Toro Rosso-csapatfőnök szerint nem merült ki a Red Bull juniorprogramja, egyszerűen nem tudnak folyamatosan Vetteleket és Verstappeneket előhúzni a kalapból, emiatt kérdőjelezték meg mostanában sokszor a választásaikat.

Hivatalos: Alonso kiszáll a WEC-ből, de marad a Toyotánál

Új kihívásra készül a japán márkával, miután hosszútávú világbajnokságon teljesítette fő célját: megnyerte a Le Mans-i 24 órást. Az utódja is megvan, a kétszeres bajnok Brendon Hartley.

Alonso újra győzött Amerikában

Daytona után egy másik ikonikus floridai pályán, Sebringben aratott győzelmet társaival. A Toyota újabb egy-kettes sikert ért el a WEC 1000 mérföldes versenyén, Hartley dobogóval tért vissza a bajnokságba.

Négy fejlesztési pilótája lesz a Ferrarinak

A Ferrari bejelentette, kik lesznek a fejlesztési pilótái 2019-ben. Nem aprózták el a dolgot Maranellóban: rögtön négy pilótát is felvettek ebbe a pozícióba, többek között Brendon Hartleyt.

Hartley: Már Monacóban megpecsételődött a sorsom

Brendon Hartley egy őszinte bejegyzésben írt arról, már a szezon hatodik futamán eldőlt, hogy 2019-től nem lesz ott az F1 rajtrácsán. A végleges döntésről ellenben a szezonzáró Abu-Dhabi Nagydíj után egy órával értesítették.

Hartley nem megy a Ferrarihoz

Az elmúlt napokban az a hír terjedt el, hogy a Scuderia a szimulátorához szerződtetné Brendon Hartley-t. Az új-zélandi azonban a jelek szerint leszámolt a Formula-1-gyel, másfelé keresgél.

Kétmillióba kerültek a balesetek a Toro Rossónak

Bár egyértelműek voltak fénypontjai a „kisbikák” 2018-as idényének, Franz Tost csapatfőnök arra is rámutatott, hogy rendkívül sok balesetbe keveredtek idén a versenyzői.

A Porschénál szorítottak helyet Hartley-nak

Azok után, hogy a Toro Rossótól, így pedig Formula-1-ből is kiszorult, Brendon Hartley visszatért oda, ahol legnagyobb sikereit érte el: a Porschéhoz. Igaz, egyelőre csak „ott van”, és egyik autóban sem kapott még helyet...