Bathurst

Michelisz futamot nyert Bathurstben, egyetlen pont a hátránya

A BRC Hyundai magyar pilótája nyerte a második versenyt, míg az utolsón ötödik lett, így egyetlen ponttal Ehrlacher és Huff mögött fordul Makaóra.

Michelisz 10., elveszítette a bajnoki vezetést

Santiago Urrutia nyerte a TCR World Tour első bathursti futamát, amely után Rob Huff az élre állt a tabellán, a Hyundai magyarja viszont pole-t szerzett.

Norris: A szimulátoros versenyzés segít

A McLaren újonca nemrég Max Verstappennel együtt belekóstolt a szimulátoros versenyzésbe és úgy véli, egyértelműen segítség a tanulásban. Tényleg itt az ideje komolyan vennünk a szimulátoros viadalokat?

Porsche-győzelem született Bathurstben

Sokáig hét autó versenyzőinek is esélye volt a győzelemre, végül egy kiválóan teljesített utolsó szakasznak köszönhetően ezt Matt Campbell szerezte meg a 912-es Porschénak.

Paul Tracy visszatér

Az IndyCar egyik legeredményesebb pilótája visszatér a versenyzés világába. Bár testsúlya alaposan megnövekedett, keményen dolgozik azon, hogy remek formában legyen, mire autóba ül.

Vandoorne is azt kérte, mint Alonso, de nem kapta meg

Amit egy kétszeres F1-es világbajnok megtehet, azt nem biztos, hogy a csapattársának is megengedik: Stoffel Vandoorne is indulna idén F1-en kívüli futamon, de nem kapott rá engedélyt.

Baleset miatt nem futották végig a bathursti 12 órást

Több csúnya bukás is történt az ausztrál hosszútávú viadalon: egy versenyző számos törött csonttal került kórházba, nem sokkal a leintés előtt újabb rémisztő balesetet láthattak a nézők.

Száguldj végig virtuálisan a Mount Panoramán!

A hétvégén rendezik a legendás bathursti 12 órás viadalt, amelynek a déli félteke egyik legjobb versenypályája ad otthont – ismerkedj meg virtuálisan a Mount Panorama parádés nyomvonalával!

Így fest egy virtuális kör a Mount Panoramán

A hétvégén rendezték a legendás bathursti 12 órás viadalt, most pedig egy virtuális Porsche 911 GT3 Cup volánja mögött száguldhatunk végig a világ egyik legélvezetesebbnek tartott pályáján.

Megnéznéd a Formula-E-t Bathurstben?

Csak két körülmény van, amikor a Formula-E autói nem utcai, hanem épített pályán köröznek. Amikor tesztelnek, és amikor virtuális világba helyezik őket. Itt egy példa az utóbbira - Forza Motorsport 6 Bathurstben!

WTCC-futam Michelisz Norbival Bathurstben!

Igen, a virtuális világban ez is lehetséges: az alábbi videóban szereplő játékos a legendás pályán versenyzett az azóta már gyári pilótává előlépő magyar zengős Hondájával – méghozzá nem is rosszul!

Szoros McLaren-győzelem a bathursti 12 óráson

Egészen a befutóig izgalmas küzdelmet hozott a bathursti 12 órás viadal, amelyet végül alig egy másodperces előnnyel a Shane Gisbergen, Alvaro Parente, Jono Webb összeállítású Tekno McLaren nyert meg.