Verschoor

Formula-2: Vesti parádézott a sprinten

Nagyszerű futamot teljesített a bajnoki címért küzdő Frederik Vesti az F2-esek sprintfutamán, aki győzelmével 16 pontra megközelítette Theo Pourchaire-t az összetettben.

F2: Fejtámla miatt esett ki az élről a pilóta

Egy elszabadult fejtámla vette el Jehan Daruvala győzelmi esélyeit az F2 sprintfutamán, ahol végül brazil diadal született, a bajnokság pedig még szorosabbá vált.

F2: Hihetetlen befejezés, holland győzelem

Az alternatív stratégia volt a kulcs a Formula-2 főfutamának első helyéhez, Richard Verschoor első diadalát aratta a szezonban az őrült utolsó körök után.

Durva baleset után Lawson nyerte az F2-es sprintet

Liam Lawson győzelmével zárult az idei szezon utolsó Formula-2-es sprintfutama, miután már a verseny első körében jött a piros zászló két Red Bull-junior komoly balesete miatt.

F2: A büntetéseket követően Sargeant-győzelem

Logan Sargeant ölébe hullott a győzelem a spielbergi főversenyen, miután az előtte befutó Richard Verschoor–Jehan Daruvala párost a felügyelők különböző szabálysértések miatt büntetésekkel sújtották.

Zhou egy tökéletes versennyel nyert vasárnap

A szombati futamokkal ellentétben ezúttal egy biztonsági autótól mentes versenyt futott a mezőny. Ezúttal az UNI-Virtuosi kínai pilótája nyert, aki egy kiváló rajt után hibátlanul teljesített.

F2: Új futamgyőztes a délutáni sprinten

Richard Verschoor személyében új futamgyőztest avatott a Formula-2 Silverstone-ban, ahol a szombati második futam is több ütközést és biztonsági autós fázist hozott. A bajnoki éllovas Svarcman nullázott.

F2: Zhou nyerte az év első főfutamát

Sokáig úgy tűnt, hogy Oscar Piastri újabb nagy futamát hozza az F2 vasárnapi napja, de végül összeakadt Dan Ticktummal, a győzelmet pedig Guanyu Zhou szerezte meg.

Újonc holland nyerte a Makaói Nagydíjat

Meglepetés az F3-as mezőnyben, Mercedes-siker a GT-ben és egy kör alapján megállapított végeredmény a motorosoknál. Makaó 2019-ben is bizonyította, joggal van helye a világ kultikus versenypályái között.