AJÁNDÉK DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak Pilóták Csapatok
2020. május 27. szerda

TuránFrigyes

Turán egyedi designnal indul Nyíregyházán

Turán Frici és Bagaméri Laci egyedi tervezésű designnal és egy újabb típusú Skoda Fabia R5 modellel áll rajthoz a hétvégi ORB záró Nyíregyháza Ralin, ami egyben az ERC-sorozat záró futama is.

Peches hétvégét zárt Ózdon a Turán Motorsport párosa

A pénteki izgalmas prológot követően szombaton kilenc gyorsasági szakasszal rajtolt el az idei Ózd Rali. A Turán Motorsport párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci az ózdi salakos nyitányon csupán tizedmásodpercekkel maradt le az első helyről, ám a szombati rajtot követően a harmadik szakasz után egy műszaki hiba akadályozta őket, így ki kellett állniuk az aznapi versenyből. Vasárnap Super Rally-val folytatták Friciék, azonban egy váratlan tengelytörés miatt már az első gyorsaságiról vissza kellett fordulniuk.

Újra aszfalton készül Fiestára a Turán Motorsport párosa

Három megyét és két központot ölel át a Magyar Országos Rali Bajnokság következő aszfaltos versenye, az Ózd-Salgó Rali, melyet augusztus 23-25. között rendeznek Salgótarján térségében.

Turán: Szakaszgyőzelmek és második hely a Miskolc Ralin

A 25. Miskolc Rallye egyetlen versenynapba sűrítette a máskor legalább kétnapos programot, hiszen mind a 154 versenykilométert bő 12 óra alatt kellett teljesíteni. A Turán Motorsport párosa, Turán Frigyes és Bagaméri Laci a 12 gyorsasági szakaszból 7-et megnyerve végül a 2. helyet szerezte meg.

Eger Rali: „Megérdemelt második hely”

Turán Frigyes és Bagaméri László már az évadnyitó hétvégi Eger Ralin felállhatott a dobogóra, ugyanis kategóriáját az összetett második helyen zárta a Turán Motorsport párosa. Vasárnap hat szakasz várt a versenyzőkre, melyek közül a Mátraalmás-Szuha-Parádsasvár gyorsaságit kétszer is megnyerték Friciék.

Turán: Egerben újra dübörög a ménes...

Minden idők legszorosabb, legizgalmasabb Magyar Országos Rallye bajnoki harca és szezonzárója után hamarosan újraindul a 2019-es bajnokság. Ismét Eger és környéke ad otthont a szezonnyitónak, amin aszfaltos gyorsasági szakaszokon, három napon keresztül mérik össze erejüket, tempójukat a párosok, köztük a Turán Motorsport kettőse, Turán Frigyes és Bagaméri Laci.

Indul a végjáték: Ma kezdődik az I.Nyíregyháza Rali

Vadonatúj helyszínen folytatódik, illetve egyúttal fejeződik is be a 2018-as Országos Ralibajnokság. A mindent eldöntő zárófordulónak ugyanis Nyíregyháza ad otthont, mely város több évtized után kerül vissza a haza rali vérkeringésébe. A verseny több különlegességet is tartogat, pl. a mért szakaszok hossza miatt 1,5-szeres pontok járnak utána. A Turán Motorsport kettőse, Turán Frici és Bagaméri Laci az abszolút bajnoki címért száll harcba.

Turánék vezetik a bajnokságot

A szombati 4+1 gyorsasági szakasz után vasárnap 8 mért szakasz szerepelt a Székesfehérvár Rali, a 2018-as Országos Rallye Bajnokság negyedik futamának útvonalában. A Turán Motorsport párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci 0,6 másodperccel a 2. helyről várta a folytatást.

Iseum Rallye: Turánék az élen

A Turán-Bagaméri páros kezdett legjobban a szombathelyi Iseum Rallye-n.

Turán: Abszolút második hely Miskolcon

A 24. Miskolc Rally második versenynapján mindent megtett a Turán Motorsport versenyzőpárosa a hőn áhított győzelem eléréséért, de ezúttal a második helyen végzett Turán Frigyes és Bagaméri Laci.

Turán elsőre második

Új összeállításban kezdte a 2018-as országos rali bajnokságot a Turán Motorsport versenyzőpárosa, ugyanis Turán Fricinek Bagaméri Laci diktálja az itinert ebben az évben. Az idénynyitó Eger Ralit az év végi bajnoki címért vívott versenyben nagyon sokat érő második helyen zárták.

Mikulás Rali 2017 – Jó buli volt

Hat nagyon élvezetes gyorsasági szakasza volt a 2017-es, immár 21. Mikulás Ralinak, melyen a Turán Motorsport versenyzőpárosa, Turán Frigyes és Bagaméri László a 2. helyen végzett.