Spa

Verstappen veszélyesebbnek tartja Monacót

Szerinte részben balszerencse, hogy két tragédia is történt Spában néhány év alatt. Az F1-es világbajnok úgy látja, a felvert vízpermetre azonban nincs megoldás.

Győzelem idén? Hamilton elnevette magát

Szerinte jelenleg képtelenség konkurálni a Red Bull-lal versenytempó terén. A célja így a konstruktőri vb-második hely az F1-es idény hátralévő részében.

Mit várunk az F1-es Belga Nagydíjtól?

A Formula.hu szerkesztőinek várakozásai a nyári szünet előtti utolsó F1-es hétvégével kapcsolatban: mire számíthatunk a Belga Nagydíjon?

Hideg és eső vár az F1-es mezőnyre a Belga Nagydíjon

Hűvös időjárás várható hétvégén az F1-es pálya körül, és az eső is alaposan befolyásolhatja majd a sprintes hétvége menetét.

Berta Benjamin kategóriagyőzelmei Spában

A Zinox F2000 Formula Trophy és a Drexler Formel Cup ezúttal a legendás Belga versenypályára, Spa-Francorchamps-ra látogatott, ahol ismét közel 40 induló szerepelt az előzetes nevezési listán.

Gasly hatalmasnak érezte a veszélyt Spában

Sokkolta az F1 közösségét a hétvégi tragédia, s Pierre Gaslyra talán másoknál is nagyobb hatást tett Anthoine Hubert elvesztése miatt.

Verstappen szerint nem Spa hibája a tragédia

Van veszélyesebb hely a naptárban is a világbajnok szerint annál, ahol a szombati tragédia történt – Verstappen máshol keresné a felelősséget a történtekért.

Verstappen és Stroll is változást sürget a spái halálos baleset miatt

A tragikus baleset után Verstappen, Stroll és Fernando Alonso is megszólalt: valamit változtatni kell, mert ez így nem mehet tovább.

Michelisz a dobogón és újra az élen

A TCR Europe-ban induló John Filippi nyerte a World Tour második futamát Spában, míg a BRC Hyundai magyarja második helyével ismét vezeti a tabellát.

Ehrlacher győzött és élre állt, Michelisz a 8.

A kétszeres WTCR-bajnok rajt-cél győzelmet aratott szombaton, miközben Norbi az időmérős helyének megfelelő pozícióban futott be. Losonczy Levente 19. hellyel debütált.

Tragédia, Covid, háború – törölt F1-es nagydíjak

Időjárással kapcsolatos okból kifolyólag még sosem fújtak le F1-et, más extrém indokokra azonban volt példa – ezeket gyűjtöttük össze Imola apropóján.

Kalandos Toyota-siker, utolsó körös Ferrari-dobogó

Bár kényelmes kettős győzelmet aratott a Toyota a 7-es autó vezetésével, bőven tartogatott fordulatokat a spái 6 órás, ahol először ünnepelhettünk női kategóriagyőztest.