Sargeant

Voltak opciói a Williamsnek Sargeant helyére

Ezt maga James Vowles ismerte el, de a grove-i F1-es alakulat vezetője azt is hangsúlyozta: azért fektettek az amerikai pilótába, mert hisznek a fejlődésében.

Teljes a mezőny, a Ferrari nem változtatna – pénteki F1-es hírek

Megvan a 20. pilóta, Hamilton elégedetlen, a Red Bull félti dominanciáját, a Ferrari megtartaná versenyzőit – ezek voltak péntek F1-es hírei és sztorijai.

HIVATALOS: Sargeant marad a Williamsnél

A Williams meghosszabbította Logan Sargeant szerződését, így a 2024-es F1-es szezont ugyanaz a 20 pilóta kezdi meg, akik az ideit befejezék.

Rekordok és bejelentések – hétfői F1-es hírek

Elszólhatta magát a Williams, Norris beszólt Pereznek, közzétették a WEC nevezési listáját, áll a bál a MotoGP-csapat körül: egy helyen a nap fő hírei.

Eldőlhetett, kié lesz a Williams F1-es ülése

Árulkodó rádióbeszélgetés zajlott az Abu Dhabi Nagydíj végén Logan Sargeant és mérnöke között. A csapatfőnök azonban még nem erősített meg semmit.

A Williamsnek vannak más jelöltjei is

Még mindig nem született döntés az amerikai F1-es pilóta, Logan Sargeant jövőjéről, aki az elsődleges jelölt a Williamsnél – de nem az egyetlen!

Sargeant nem látja akadályát a maradásnak

Bár elismerte, hogy még ő sem tudja, hogy megtarthatja-e 2024-re is a Williams ülését az F1-ben, az amerikai úgy érzi, eleget fejlődött az utóbbi futamokon.

A safety car „kinyírta” a Williams esélyeit Las Vegasban

Rendkívül ígéretes verseny elé néztek a Williams pilótái, akik az ötödik és hatodik helyről rajtolhattak Las Vegasban, ám végül pontot sem szereztek.

A harmadik sor a Williamsé: Albon szerint nyomás van rajtuk

Szenzációs időmérőt teljesített a Williams, Logan Sargeant fülig érő szájjal beszélt, Albon szerint ez már egy kis nyomást is helyez rájuk Las Vegasban.

F1-es Mexikóvárosi Nagydíj: A rajtrács

Az élmezőnyt érintő büntetések nélkül is kusza a Formula-1-es rajtsorrend: két Ferrari az első sorban, AlphaTauri a negyedik helyen, McLaren a mezőny végén.

Ítéletek: Verstappen és Hamilton megúszta, Sargeant nem

Vizsgálatok egész sorát folytatták le a felügyelők az F1-es Mexikóvárosi Nagydíj időmérője után, de végül csak a Williams amerikaiját meszelték el.

F1Stat: Leclerc-nek nem megy a pole-ból

Verstappen rekordot döntött és állított be, Norris közelíti Heidfeldet, Leclerc 21 pole-ból csak négyszer nyert, Alonso legrosszabb hétvégéje volt – austini F1-es statisztikák.