Rast

Rast nyert, de Paffett és a Mercedes a bajnok

Sorozatban hatodik győzelmét szerezte az Audi pilótája, amire még soha senki nem volt képes a DTM-ben, de a címet így sem tudta elhappolni a 2005 után diadalmaskodó brit és a távozó Mercedes elől.

DTM: Elképesztő csatával tartotta életben reményeit Rast

A címvédő kitett magáért, és riválisával, Gary Paffett-tel óriásit vívva megszerezte a győzelmet a hockheimi szezonzáró szombati napján. Paffett végül csak negyedik lett, Di Resta mindössze nyolcadik.

DTM: Büntetés, csapatutasítás és újabb Rast-dupla Spielbergben

Zsinórban négy győzelemnél jár a DTM 2017-es bajnoka, miután Ausztriában egy véleményes és egy megérdemelt első hellyel gazdagodott. Az audisnak hajrájának köszönhetően a bajnoki esélyeket sem kell temetnie, a szezonzárón befoghatja Di Restát és Paffetet.

DTM: Elkopott Paffett előnye, Rast duplázott

Végigdominálta a DTM nürburgringi hétvégéjét az audis René Rast, miközben a bajnokságot vezető Gary Paffettnek egy elbaltázott kiállás után a középmezőnyből kellett felzárkóznia. Szoros a bajnokság.

DTM: Remek csaták és Audi-győzelem a Nürburgringen

Második győzelmét szerezte címvédőként az Audi 31 éves pilótája - a német elejétől a végéig uralta az első nürburgringi versenyt, mögötte azonban nem kímélték egymást az ellenfelei.

Rossz rajt után első futamgyőzelmét ünnepelhette a spanyol DTM-es

A rajtja nem sikerült jól, később azonban fokozatosan vissza tudott kapaszkodni: Daniel Juncadella előbb Augusto Farfust, majd az addig élen álló márkatárs Lucas Auert előzte meg, így megszerezte pályafutása első győzelmét a bajnokságban.

DTM: Végre nyert a címvédő és az Audi

Szombaton nagyot bukott, vasárnap nagyot nyert extrém taktikájával René Rast, aki Gary Paffett tökéletes hétvégéjét hiúsította meg Hollandiában.

Felállni egy horrorbukás után - Exkluzív interjú René Rasttal, a DTM címvédőjével

A Német Túraautó Bajnokság 2017-es győztese az évtized egyik legnagyobb balesetét szenvedte el a Lausitzringen két héttel ezelőtt - a Hungaroringen elmesélte a Formula.hu-nak, hogyan élte meg belülről a hátborzongató incidenst.

DTM: Mortara-győzelem és horrorbaleset a Lausitzringen

A rajtnál Green ütközött, nem sokkal később Rast bukása borzolta a kedélyeket a Lausitzringen, ahol Mortara, Glock, Eng és Auer is harcban álltak a győzelmekért.

Minden, amit a 2018-as Nagy Futamról tudnod kell!

Program, útvonal, forgalomkorlátozások - a Hungaroring Sport Zrt. hatodik alkalommal rendezi meg a Nagy Futamot Budapest belvárosában, többek között Max Verstappen, a Red Bull Racing F1-es pilótája részvételével.

Rast újoncként lett a DTM bajnoka

Négy versenyző harcolt a bajnoki címért a fináléban Hockenheimben: habár Mattias Ekström éllovasként kezdte a vasárnapi versenyt is, a széria bajnoka René Rast lett. Az utolsó futamot Wittmann nyerte.

Audi-győzelem, négyen húsz ponton belül!

Jamie Green a rajt után nem sokkal kőkemény küzdelemben nyomta le Timo Glockot, majd vissza sem nézve megnyerte az első hockenheimi futamot – vasárnap négy audis száll harcba a bajnoki címért!