RévészRacing

Kiss Norbert Csehországban is megállíthatatlan volt

Szombaton még „csak” egy győzelmet és egy negyedik helyet gyűjtött Mostban a címvédő magyar, a vasárnapi esőben viszont mindkét futamot behúzta.

Kiss Norbert idei nyolcadik győzelmét aratta!

Folytatódott Poznanban a 2023-as kamion Európa-bajnokság versenyhétvégéje. A Révész Racing négyszeres Európa-bajnoka, Kiss Norbert a szombati győzelem után vasárnap is a leggyorsabb volt.

Kiss Norbi: Pole után két győzelem szombaton

Megállíthatatlan volt a négyszeres Európa-bajnok a szlovákiai forduló első napján: az időmérőt és mindkét futamot behúzta, s vezet összetettben.

Kiss Norbi: Hibátlan időmérős mérleg, újabb győzelmek

A jaramai szezonzárón is mindkét kvalifikáción a leggyorsabb volt – ahogy a szezonban végig –, és mindkét főversenyt megnyerte az immár négyszeres Európa-bajnok magyar kamionversenyző.

Kiss Norbert négyszeres Európa-bajnok!

A franciaországi Le Mans-ban vasárnap is folytatódik a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert úgy vágott neki a napnak, hogy már most bebiztosíthatta elsőségét, és megszerezhette pályafutása negyedik EB címét. Ennek érdekében remek időt autózott az időmérőn, ismét megszerezte az első rajtkockát, és karnyújtásnyira került az összetett győzelem.

Kiss Norbi: Újabb pole, győzelem és második hely

A franciaországi Le Mans-ban folytatódik a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert a szombati időmérőn is megállíthatatlan volt, és a leggyorsabb körével megszerezte az első rajtkockát, idén már 12. alkalommal! Egy másodpercet vert a második Sascha Lenzre.

Legendás pályán Kiss Norbert és a Révész Racing

Belgium után a hétvégén Franciaországban, a legendás Le Mans-ban folytatódik a kamion Európa-bajnokság, ahol Kiss Norbert akár már be is biztosíthatja negyedik Eb-címét.

Kiss Norbi: Újabb első rajtkocka és két dobogó Zolderben

A belgiumi Zolderben folytatódott a kamion Európa-bajnokság, ahol a szombati versenynapon egy pole-t és két pódiumot gyűjtött be a negyedik címe felé robogó magyar versenyző.

Nincs megállás, Belgiumban a kamion-Eb mezőnye

A csehországi futam után a hétvégén Belgiumban folytatódik a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert 60 pont előnnyel vezeti a bajnokságot.

Kiss Norbert tovább szárnyal: győzelem és második hely

A Slovakia Ringen folytatódik a Kamion-Európa-bajnoki sorozat a harmadik versenyhétvégével, amelynek szombati napja ismét a címvédő magyar versenyzőről szólt.

Hazai környezetben Kiss Norbert és a Révész Racing

A hétvégén rendezik a Hungaroringen a Super Racing Fesztivált. A nézők élőben láthatják Kiss Norbert kamionversenyzőt is, szombaton és vasárnap itt rendezik az Eb sorozat következő versenyét. A szurkolók számára a belépés ingyenes.

Kiss Norbi: Kezdődik az idény – cél a címvédés!

A hétvégén megkezdődik az idény a 2022-es kamion Európa-bajnoki sorozatban. Május 20-21-én az olaszországi Misanóba látogat a mezőny. Az idén 50 éves versenypályán épp 30 éve, 1992-ben rendeztek először kamionversenyt. Hatalmas az érkelődés a mostani hétvége iránt, és fokozottan készül a versenyre a Révész Racing is.