Ogier

Tényleg „beárazza” a WRC-sztárokat Ogier?

Miért szerepel ilyen jól, és mit jelent mindez a Rali-vb szempontjából, kell-e aggódniuk a teljes szezont futó toppilótáknak?

WRC: Ogier nyert Mexikóban és vezeti a vb-t

A már visszavonult nyolcszoros bajnok legenda ismét győzelemmel ugrott be, ezzel pedig át is vette a vezetést az összetettben: Evans és Neuville még a dobogón.

Leclerc Vasseur prioritása, Ogier győzelme, Arrivabene eltiltása – vasárnapi hírek

Felipe Massa figyelmeztette a Ferrarit, Lando Norris szerint a McLaren viszont az olaszokról vehetne példát. F1-es hírek és a WRC szezonnyitója – ez történt január 22-én.

Rovanpera négyes győzelemre vezette a Toyotát

Komoly kihívás elé állította a versenyzőket és a gépeket egyaránt a Kenya Rali, a vb-éllovast viszont a nehéz körülmények sem akadályozták meg, hogy idei negyedik diadalával tovább növelje a fórját.

WRC: Ogier nyert és nyolcadszor is világbajnok

Stílusosan, futamgyőzelemmel és pályafutása nyolcadik világbajnoki címével búcsúzott az aktív WRC-s pályafutásától Sebastien Ogier - a francia klasszis csapattársát, Elfyn Evanst győzte le.

A Toyota GR010 HYBRID hipersportautót teszteli hamarosan a hétszeres rally világbajnok Ogier

Sébastien Ogier vezeti majd a GR010 HYBRID versenyautót a FIA Hosszútávú Világbajnokság (WEC) éves kezdő tesztjének keretében a Bahrain International Circuit aszfaltcsíkján november 7-én, egy nappal a 2021-es szezon utolsó versenyét követően.

Rovanpera fölényesen nyerte az Akropolisz Ralit, Ogier növelte előnyét

Tetemesnek mondható előnnyel húzta be karrierje második WRC-győzelmét a finn tehetség, megelőzve Tanakot és a fő riválisai problémái után az újabb vb-cím felé nagyot lépő Ogier-t.

WRC: Rovanpera vezet, bajban Ogier üldözői

A pénteki szakaszok után a fiatal finn vezet az Akropolisz Ralin Ott Tanak és Sebastien Ogier előtt, miközben Elfyn Evans és Thierry Neuville is gondokkal szembesült és több percet veszített.

Döbbenetes befutó után, az utolsó kanyar miatt nyert Ogier a Horvát Ralin

Közúton ütközött, majd hat tizedmásodperccel így is megnyerte a horvát WRC-futamot Sebastien Ogier - csapattársa, Elfyn Evans az utolsó kanyarban vesztette el a győzelmet.

Ogier vezet, öldöklő csata a WRC-ben

Alig tíz másodperc választja el egymástól az első három helyezettet két versenynap után - Thierry Neuville már csak harmadik, Toyota 1-2 az élen az utolsó szakaszok előtt.

Tanak biztosan vezet, Ogier-dráma a célkanyarban

A szombati volt az egyetlen olyan nap az Arctic Ralin, amikor egy megszokott menetrendet követett a mezőny, három hosszú pályát kellett teljesíteni kétszer-kétszer, a nap végét már természetesen sötétben.

Podcast: A legnagyobbak között

Egy hatszoros IndyCar-bajnok, egy-egy hétszeres F1-es és ralivilágbajnok és egy nyolcszoros motoros világbajnok is pályára gördül idén az újabb koronáért – de hol helyezkednek ők a valaha volt legjobbak sorában?