MOLRacingTeam

MOL Racing Team: Ismét közbeszólt a vírus

Hiába várták a MOL Racing Team versenyzői a Liepaja Ralit, a COVID-19 járvány újra felülírta a terveket. A Lettországban érvényes előírások és a szervező járványügyi intézkedései miatt gyakorlatilag lehetetlenné vált, hogy elinduljanak az ERC idei második futamán.

Egy kanyaron múlt

Célba ért a Rally di Roma Capitalén, de sajnos csak az ERC értékelés 32. helyén a MOL Racing Team párosa, Herczig Norbert és Ferencz Ramón. Erős kezdés után a negyedik gyorsasági szakaszon lecsúsztak az útról, eltaláltak egy fát, majd az elfolyt hűtővíz miatt korán befejezték az első napot Herczig Norberték.

Ötödik helyen zártak Herczig Norberték

Ötödik lett a Rally Hungaryn Herczig Norbert és Ferencz Ramón, és ezzel az eredménnyel a Rali Európa-bajnokságban is ötödik helyen zárták a szezont. A MOL Racing Team párosa négy alkalommal is defektet kapott az év utolsó ERC futamán, de nem adták fel, és a hazai közönség előtt az utolsó pillanatig extra teljesítményt nyújtottak.

Kilencedik helyen végeztek Herczigék Cipruson

Dobogóért utazott Ciprusra Herczig Norbert és Ferencz Ramón, de végül egy kilencedik hellyel tértek haza az ERC hetedik futamáról. Ahogy ebben az évben sajnos megszokhattuk, a versenytempóval most sem volt baj, ismét egy balszerencsés momentum húzta keresztül a csapat számítását.

A ciprusi dobogó idén is kötelezi Herczigéket

Tavaly, első ERC-idényükben harmadik helyen végeztek Herczig Norbiék a Cyprus Ralin, idénre még csak annyi a célkitűzés, hogy jó tempóban autózzanak az utolsó előtti állomáson.

A legendás Barum Ralin Herczigék

Budapesttől alig több mint 300 kilométerre folytatódik a Rali Európa-bajnokság. A legendás Barum Ralira ismerősként térnek vissza Herczig Norberték, a pályákat tavaly már megismerték, de erre az évre is maradt újdonság.

Hetedik hely, és rengeteg tapasztalat Rómából

Hetedik lett a Rally di Roma Capitale-n a Herczig Norbert - Ferencz Ramón kettős. A MOL Racing Team versenyzőpárosa először versenyzett az ERC olaszországi futamán, ahol végig nagy csatát vívtak a helyi vetélytársakkal.

Ciao Italia: Herczigék rajthoz állnak Olaszországban

Az ötödik versenyhétvégén aszfaltos pályákon folytatódik a Rali Európa-bajnokság. Az olaszországi futamon 16 gyorsasági vár a mezőnyre, összesen 189,4 kilométeren, míg az össztáv 849 kilométer lesz.

Herczig: Kalandos Lengyel Rali, biztató tempóval

Nyolcadik helyen ért célba a Lengyel Ralin a Herczig Norbert - Ferencz Ramón kettős. A MOL Racing Team versenyzőit kétszer is defekt lassította és egy helybeli kutya életét is megmentették, végül egy sportfelügyelői döntés után egyetlen tizedmásodperccel kerültek a nyolcadik helyre.

Hajszálnyin múlt a dobogó, Herczig Norbi mégis elégedett

Herczig Norbi és Ferencz Ramón a 4. helyen végeztek a Kanári-szigeteki ERC-futamon. Egy kis pech most is volt, de a MOL Racing Team pilótája ezúttal elégedett a versennyel.

Herczig: Ez a kiesés fájdalmas volt

A MOL Racing Team stábjának több gonddal is szembe kellett néznie az ERC-nyitányon, és végül technikai okok miatt kiállni kényszerültek. Bosszantó.