2024. április 20. szombat

KamionEB

Kiss Norbi: Turbóhiba és három győzelem Zolderben

Az első versenyen az élről kellett kiállnia az ötödik Eb-cím felé menetelő magyar kamionversenyzőnek, a másik három futamon viszont nem talált legyőzőre.

Kiss Norbert Csehországban is megállíthatatlan volt

Szombaton még „csak” egy győzelmet és egy negyedik helyet gyűjtött Mostban a címvédő magyar, a vasárnapi esőben viszont mindkét futamot behúzta.

Kiss Norberté az első győzelem Poznanban

Poznanban megkezdődött a 2023-as kamion Európa-bajnokság újabb versenyhétvégéje. Az új versenypályán a magyar pilóta 1:56:639-es idővel megszerezte az első rajtkockát.

Kiss Norbert vasárnap is győzött Misanóban

Vasárnap folytatódott az olaszországi Misanóban a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája az első napot győzelemmel zárta, és a vasárnapi időmérőn is a leggyorsabb volt.

Kérdések, képek, kamion: ilyen volt a közönségtalálkozó Kiss Norberttel

Pénteken még az FIA-gálán volt jelenése, szombaton délután viszont már Nyíregyházán vett részt a Formula.hu által szervezett eseményen a négyszeres Európa-bajnok kamionversenyző.

Kiss Norbi: Hibátlan időmérős mérleg, újabb győzelmek

A jaramai szezonzárón is mindkét kvalifikáción a leggyorsabb volt – ahogy a szezonban végig –, és mindkét főversenyt megnyerte az immár négyszeres Európa-bajnok magyar kamionversenyző.

Kiss Norbi: Újabb pole, győzelem és második hely

A franciaországi Le Mans-ban folytatódik a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert a szombati időmérőn is megállíthatatlan volt, és a leggyorsabb körével megszerezte az első rajtkockát, idén már 12. alkalommal! Egy másodpercet vert a második Sascha Lenzre.

Legendás pályán Kiss Norbert és a Révész Racing

Belgium után a hétvégén Franciaországban, a legendás Le Mans-ban folytatódik a kamion Európa-bajnokság, ahol Kiss Norbert akár már be is biztosíthatja negyedik Eb-címét.

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

Motegiben indítja távol-keleti túráját a MotoGP, de lesz ezen felül magyar érdekeltségeket felvonultatva Kamion-Eb, TCR Europe, ETCR és Superbike, valamint DTM és Extreme-E is – itt a menetrend.

Kiss Norbert újabb győzelme Belgiumban

A belgiumi Zolderben folytatódott a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert a szombati naphoz hasonlóan vasárnap is dominált az edzésen, 1:56:874-es idővel a leggyorsabb volt az időmérőn, 0.6 másodpercet vert a második Jochen Hahnra, és 0.8-at a harmadik Adam Lackora. Mindez azt jelentette, hogy az idei szezonban 11. alkalommal szerezte meg az első rajthelyet.

Kiss Norbi: Újabb első rajtkocka és két dobogó Zolderben

A belgiumi Zolderben folytatódott a kamion Európa-bajnokság, ahol a szombati versenynapon egy pole-t és két pódiumot gyűjtött be a negyedik címe felé robogó magyar versenyző.

Kiss Norbert: Négy versenyből három győzelem Szlovákiában

A Slovakia Ringen vasárnap újabb két versenyt rendeztek a kamion EB sorozat harmadik helyszínén. A Révész Racing magyar pilótája, Kiss Norbert a szombati győzelem és második hely után vasárnap is dominált.