2024. május 22. szerda

Evans

Thrillerbe illő izgalmak a GP2 szombati főfutamán

Balesetek, szakadó eső, kicsúszások, piros zászló, zseniális előzések - ezt tartogatta az F1 előszobájának szombati futama Spielbergben, mely kettős Campos-győzelmet hozott.

Montoya volt a leggyorsabb a bahreini teszten

A kolumbiai ex-F1-es pilóta, aki életében először vezethette a Porsche LMP1-es autóját, nem vesztegette az idejét: ő érte el a legjobb köridőt a WEC irányítói által szervezett szahíri újoncteszten.

Webber protezsáltja nyert Bahreinben

Új-zélandi győzelem született a GP2 szombati sprintversenyen: Mitch Evans nagyjából féltávnál hagyta le az addig vezető Alex Lynnt. A GP3-ban elképesztő finálé várható a jövő hétvégén Abu Dhabiban.

Magnussen a WEC-ben folytatja?

Nem mástól, mint Porsche LMP1-es csapatától kapott tesztlehetőséget két más versenyző mellett a dán, aki minden valószínűség szerint a 2016-os F1-es rajtrácson sem lehet ott.

Latvala még csak másodszor nyert aszfalton

Kiszámítható mederben ért véget a szó szerint is viharos körülmények között kezdődő Francia Rali, amelyen a felzárkózó Jari-Matti Latvala nyert a hétvége meglepetésembere, Elfyn Evans előtt.

WRC: Özönvíz és nem várt sorrend Korzikán

Evans és Abbring az első-második, Ogier a 10. helyen: valószerűtlenül zárult a Korzika Rali első napja, ahol a szakaszok egyharmada elmaradt a jelentős esőzés miatt.

Utolsó körös előzés a GP2 sprintfutamán

Az új-zélandi Mitch Evans a vasárnapi monzai verseny utolsó körében előzte meg Arthur Picet, és szerezte meg szezonja első győzelmét. Vandoorne újra dobogón.

Amerikai diadal a GP2-ben

Alexander Rossi remek rajt után második győzelmét szerezte az F1 előszobájában, akit csapattársa, Jordan King kísért haza - Mitch Evans pedig a szombati győztes és bajnoki éllovas Vandoorne-t utasította maga mögé.

Webber neveltje lemondott a túl drága F1-ről

Újabb fiatal tehetség jelentette ki nyíltan, hogy többé nem hajszolja a Formula-1-es debütálást, hiszen belátta, hogy a sport jelenlegi viszonyai mellett az lehetetlen lenne számára.

WRC: A versenymentő villáskulcs története

A Finn Rali egyik legjobb sztorija: Elfyn Evans egy 19-es csillag-villáskulcs segítségével menekült meg attól, hogy ki kelljen állnia a pénteki napon, miután Fiestájának hátsó felfüggesztése eltörött.

A DRS-baj sem állította meg a McLaren-juniort

Nagyszerű formában van a McLaren nevelőprogramjának elsőszámú reménysége, Stoffel Vandoorne, akit az sem állíthatott meg Barcelonában, hogy egy furcsa probléma keresztülhúzta számításait.

WRC: Kubica versenyt nyerhet idén?

Így gondolja a győzelmekre mindig főesélyes Volkswagen csapatfőnöke. Szerinte Kris Meeke, Ott Tanak és Elfyn Evans is a nyertesek között szerepelhet idén. A riválisok ebben kételkednek.