Dobogó

A Honda egyáltalán nem szállt el

A Red Bull-Honda első próbálkozásra azonnal dobogóra állhatott Ausztráliában. A japán gyártó megnyugodott, de érzi, még mindig van hátránya a legjobbakhoz képest. Folyamatosan fejlesztenek.

A Red Bull máris odaszúrt Alonsónak

Szinte várható volt, hogy Fernando Alonsót előveszik, amennyiben a Honda sikert ér el a Red Bull oldalán. Debütálásként egy remek harmadik hellyel indított a szövetség, a spanyol meg is kapta.

Hülkenberg: Idén sem ér véget a pódiumfóbiám

Nico Hülkenberg elismerte, hogy idén tovább folytatódhat dobogó nélküli hosszú sorozata, és hogy már letett arról, hogy egy topcsapat hívását várja. Inkább a sajátjából csinálna azt.

Egy középcsapat csak óriási szerencsével álmodozhat dobogóról

A jelenlegi Formula-1-ben valós esélye csak három istállónak lehet arra, hogy önerőből az első három közé kerüljön. Ilyen eredményről álmodik a Haas is, de tudják, ez szerencse nélkül kizárt.

Hülkenberg jövője Ricciardótól függhet

Hiába tartják a kezdetektől fogva nagy tehetségnek Nico Hülkenberget, továbbra sem sikerült dobogóra állnia. Most a fejlesztett Renault-val próbálja elérni ezt, ám elvesztheti eddigi vezérszerepét.

Érdekességek a búcsúzó Sauberről

Eltűnik a Sauber név a Formula-1-ből, 1993 óta pedig az egyik legszerethetőbb istálló volt a Formula-1-ben. Szerencsére nem szűnik meg a csapat, csak átalakul Alfa Romeo Racinggé.

Az elmúlt 25 év legjobb debütálásai

Három tehetséges pilóta bemutatkozását láthatjuk idén Ausztráliában. Valós győzelmi esélyeik nincsenek, de csatlakozhatnak egy remek társasághoz, akik azonnal képesek voltak pontot szerezni.

Hülkenberg vicces reakciója Ricciardo érkezésére

Nico Hülkenberg pályafutása során először kap többszörös futamgyőztes csapattársat. Ricciardo érkezésére színpadiasan reagált, valamint azt is elmondta, meddig maradna a Renault-nál.

Button élvezi az idei sikereket

Jenson Button tavaly visszavonult a Formula-1-ből, idén pedig ismét a sikerek útjára lépett. A japán Super GT bajnoki címét követően a WEC-ben is dobogóra állhatott a 2009-es világbajnok.

Button dobogós lehetett volna a WEC-ben

Jenson Button még vezette is a WEC futamát Fujiban egy óra elteltével, de az SMP Racing autójának megbízhatatlansága miatt végül elvesztette pályafutása első, lehetséges dobogós helyét.

Komoly mérföldkő előtt áll Nico Hülkenberg

Nem tartozik már a fiatal titánok közé Nico Hülkenberg, bár még nem is aggastyán. Jövő hétvégén nagy jubileumhoz érkezik, Szingapúrban pályafutása 150. versenyén fog indulni a német pilóta.

Verstappen: Szingapúr fekszik nekünk

Max Verstappen úgy érzi, mindenképpen a dobogóért harcolhat Szingapúrban, a technikás aszfaltcsík ugyanis sokkal jobban fekszik a Red Bullnak. Akár még a győzelem esélyét sem zárja ki.