2024. április 19. péntek

Blomqvist

Verstappen legyőzője nem kér az F1-ből

A fiatal versenyző nem is olyan régen legyőzte Max Verstappent, ám ő mégsem kapott lehetőséget a Formula-1-ben – kapott viszont egy olyan esélyt, amelyre jövőjét alapozhatja, és elfeledteti vele a királykategóriát.

Megállíthatatlan éllovas, kettős BMW-siker

A pole-ból induló Marco Wittmann könnyed győzelmet aratott a DTM első nürburgringi versenyén, így növelte összetettbeli előnyét, ám mögötte érdekes jeleneteknek és nagy csatáknak lehettünk szemtanúi.

DTM: Piros zászló és ismét BMW-diadal

Remek rajtját követően Tom Blomqvist végig uralta a második versenyt Oscherslebenben Augusto Farfus és Marco Wittmann előtt - a futamnak Lucas Auer komoly bukása vetett véget.

Verstappen rossz példa a gokartosoknak?

A holland versenyző felrúgta az F1-be vezető út eddigi szabályait: a gokartból egyenesen az F3-as Eb-re váltott, onnan pedig a Toro Rosso igazolta le. Egyesek követni próbálják őt, de vajon ez helyes-e?

Téli sport lett a ralikrossz – világbajnokok hóban!

Történelmi jelentőségű napjához érkezett el a ralikrossz, hiszen ma rendezik meg a sportág első téli, havas versenyét. A helyszín a svéd vb-futamnak is otthont adó Höljes.

DTM: Itt a hiányzó láncszem, teljes a mezőny

A BMW bejelentésével az utolsó kérdőjel is tisztázódott a 2015-ös mezőnyt illetően. 24 versenyző alkotja az idei évi, továbbra is erős rajtrácsot, közöttük három újonccal.

Makaó: Tömegbaleset, svéd siker, Verstappen-felzárkózás

Eseménydúsan alakult az idei F3-as Makaói Nagydíj: bár a győztes személye nem okozott meglepetést, egy csúnya baleset piros zászlóhoz vezetett, Max Verstappen pedig a rajtrács végéről jött fel a pontszerzők közé.

Makaó GP: Svéd pole az Eb-menők előtt

A holnapi kvalifikációs versenyre az ötödik Makaó Nagydíján induló Felix Rosenqvist szerezte meg a pole-t az Európa-bajnokság első négy helyezettjét megelőzve. Verstappen büntetéssel ötödik.

Makaó: Verstappen és Ocon nincs az első ötben

A jövőre már az F1-ben szereplő Max Verstappen és az F3 Európa-bajnoka, Esteban Ocon is elmaradt az előzetes várakozásoktól a makaói F3-as hétvége első időmérő edzésén.

Verstappen utolsó versenyén bukta az ezüstöt

A jövőre már az F1-ben szereplő Max Verstappen karrierje utolsó F3-as versenyén elveszítette a bajnoki ezüstéremért vívott csatát, de még így is jobban szerepelt a friss bajnok Oconnál.