2024. szeptember 21. szombat

Off-road hírek

Luigi: Sikeres tesztverseny Máriapócson!

Hétvégén Magyar Rallycross Ob-t rendeztek Máriapócson. Luigi idén először állt rajthoz hazai versenyen a Skoda Fábia MK II-vel, mivel az autó csak a legutóbbi Eb futamra állt össze.

Harsányi Zoltán: Már felléptünk a dobogóra

Bár a remélt győzelem elmaradt, de szinte ezzel felérő második helyet szerzett a 2015-ös Országos Nyílt Ralikrossz Bajnokság harmadik fordulóján, a pünkösdi RabócsiRing-i versenyen Harsányi Zoltán.

Vass Zoltán: Dobogóközelben

Idén másodszor járt a lehető legközelebb ahhoz Vass Zoltán, hogy a dobogóra álljon a 2015-ös Országos Nyílt Ralikrossz Bajnokság egyik futamán a SuperCars mezőnyében.

Beépülve, 13. rész: Mint a búcsúban

Itt is volt minden! Esős edzés, száraz edzés, védekezés erősebb autók ellen, vezetői hiba, műszaki hiba, vétlen rajtbaleset, változó körülmények és tizedmásodpercekért folyó harc. RALIKROSSZ!

Ralikrossz ob: Wieszt zseniális győzelme

A 2015-ös Országos Nyílt Ralikrossz Bajnokság harmadik fordulójában, a pünkösdi máriapócsi versenyen Wieszt Jankó stílusos módon szerezte meg pályafutása első ralikrosszos győzelmét.

Megkezdődtek az autókrossz-ob küzdelmei

Az első Grand Prix győzteséről, Szisz Ferencről elnevezett szeghalmi versennyel kezdődtek meg az autókrosszosok 2015-ös országos bajnokságának küzdelmei a hétvégén.

Harsányi Zoltán: Győzelemre fel!

Rég nem indult már olyan balszerencsésen versenyszezon az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnok versenyzője számára, mint az idei, de Harsányi Zoltán célja változatlan.

Vass Zoltán: Bízunk benne, hogy most a jó jön

A sorminta ezt diktálná, hiszen a Nyílt Országos Ralikrossz Bajnokságban eddig egy nagyon jól és egy nagyon rosszul sikerült versenyen van túl idén Vass Zoltán és a Mitsubishi Colt.

Beépülve, 12. rész: Ajándék egy újoncnak

Jó másfél hónap telt el a legutóbbi versenyem óta, és azóta nem is jelentkeztem írással, mert úgy láttam jobbnak, ha csak akkor írok, amikor van miről. Most van, hiszen nyakunkon a következő verseny.

Ralikrossz vagy Drift? Nem kell választanod

Az újra fénykorát élő ralikrossz és a magyar profi drift bajnokság együtt, egy hétvégén, egy arénában küzdenek pünkösdkor. Ezen a hétvégén senki sem fog unatkozni, legyen az pilóta, néző, rendező.

Kis Ádám: Dobogón Humpolecben

Április 25-26-án egy sikeres FIA Közép-európai zónabajnoki autókrossz-versenyt teljesített Humpolecben Kis Ádám, aki értékes tapasztalatokat gyűjtött a Mitsubishi EVO Colttal.

Női szerelőként a ralikrosszban

Az autósport férfias sportág, ahol üde színfoltot jelent egy-egy hölgy jelenléte, aki akár versenyzőként, akár szerelőként bizonyítja, nemcsak a lenge öltözetű cicababáknak van helye az autók mellett.