Wehrlein

Formula-E: Wehrleiné a szezonnyitó

Pascal Wehrlein nyerte a Formula-E idei évadjának első futamát Mexikóvárosban, Nick Cassidy dobogós eredménnyel mutatkozott be a Jaguar színeiben.

F1-Archív: Schumacher 1000 fontos órát ajándékoz minden ferrarisnak

Bernie Ecclestone a visszatérő hétszeresre teszi pénzét, Montezemolo szerint Alonso kitölti 2016-ig tartó Ferrari-szerződését, Schumacher drága karácsonyi ajándékkal lepte meg a csapattagokat: ilyen F1-es híreket olvashattunk december 24-én.

FE: Először győzött a Maserati, új éllovas

Maximilian Günther ezúttal győzelemre váltotta a pole-t Jakartában Jake Dennis és Mitch Evans előtt, Pascal Wehrlein pedig Nick Cassidy nullázása után az élre állt.

FE: Wehrlein a szezon első triplázója

Pascal Wehrlein nyerte az első jakartai futamot, ezzel ő lett az első triplázója a mezőnynek a 2023-as szezonban. Január óta először nyert a Porsche német versenyzője.

Wehrlein ismételt, dobogón a McLaren Szaúd-Arábiában

Szombaton az ötödik rajtkockából nyert a Porsche németje, ismét Dennis lett a második. A McLaren pole-ból indult és vezetett is, végül Rast harmadikként futott be.

Wehrlein nagy felzárkózás után nyert a Porschével

Csak a 9. helyről indult, de folyamatosan előretörve győzött a Dirija ePrix első futamán a német ex-F1-es pilóta. Dennis megőrizte a vb-vezetést.

Formula-E: Dennis simán nyerte a szezonnyitót

Az Andretti pilótája, Jake Dennis nyerte az idei Formula-E szezon három biztonsági autós fázissal és öt kieséssel tarkított első versenyét Mexikóban.

Wehrlein először nyert a Formula-E-ben

Történelmi sikert aratott a Porsche kettőse Mexikóban. Pascal Wehrlein és André Lotterer már az edzéseken is kiváló tempót mentek, végül a versenyen is nekik jött ki a lépés.

Nyolcadik győztes és új vb-éllovas az FE-ben

Edoardo Mortara sikerét hozta az ütközésekkel tarkított második pueblai futam a Formula-E-ben, így idén kilenc futam alatt már nyolc különböző pilóta ünnepelhetett a dobogó legfelső fokán.

Négyből négy: Vandoorne nyert a Mercedesszel

A pole-pozíciós újonc hibája és a támadó mód jó ütemű felhasználása révén a belga húzta be a Róma ePrix második, ütközésektől hemzsegő futamát, így már az idei negyedik győztest ünnepelhettük.