DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak JOHNNYBET
2020. december 1. kedd

VogelAdrienn

Vogel Adrienn: Szeretnénk bebizonyítani, hogy van helyünk a férfiak között

A 2020-as rali-Eb utolsó helyszínén, a Kanári-szigeteken zárul az idei versenyszezon Vogel Adriennek és Notheisz Ivettnek. A Roger Racing Team ralipárosa az ERC3-as kategória ötödik helyéről, a női kategóriát vezetve készül az utolsó fordulóra.

Kategóriájuk legjobb magyarjaként zárták a Rally Hungary-t Vogel Adriék

Az ERC3-as kategória ötödik helyezettjeként zárta Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett a rali-Eb magyarországi fordulóját, a Rally Hungary-t. A Roger Racing Team párosa ezzel a kategória legjobb magyar egységeként ért célba a zempléni versenyen.

Vogel Adriék visszatérnek Eb-debütálásuk helyszínére

Az ERC3-as kategóriában, már az új, R4-es Ford Fiestával indul a rali-Eb magyarországi fordulóján Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A magyar női duó tagjai boldogok, hogy a szeptemberi Eger Rally után újra magyar közönség előtt versenyezhetnek.

Vogel Adrienn a mellrák megelőzésére figyelmeztet

Október világszerte a mellrák elleni küzdelem hónapja, női autóversenyzőként pedig Vogel Adrienn is csatlakozott az akcióhoz.

Vogel Adriék hazai pályán is bizonyítottak

Kihívásokkal teli hétvégén vannak túl Vogel Adriennék az Eger Ralin. A Roger Racing Team pilótája, aki idén a cseh Orsák Rally Sporttal együttműködve versenyez, tizenhét indulóból a hetedik helyen zárta a kétkerék meghajtásúak kategóriáját a Rally1-ben navigátorával, Notheisz Ivettel.

Vogel Adri álomszerűen kezdett a rali-Eb-n

Győzelemmel kezdett Vogel Adrienn a rali-Eb-n! A Roger Racing Team idén a cseh Orsák Rally Sporttal közösen induló versenyzője és navigátora, Notheisz Ivett nemcsak a leggyorsabb volt a nők között a hétvégi Róma-ralin, hanem az ERC3-as értékelésben is az előkelő és pontszerző ötödik helyen ért célba a kategória tizenkilenc indulójából. Összetettben a rajthoz álló száznál is több autóból 44. lett a magyar női páros a Ford Fiesta R4-gyel.

Remek versenyzéssel kezdte a szezont Vogel Adri

A legendás csehországi versenyen próbálhatta ki először új autóját a magyar női ralipáros: a Ford Fiesta Rally4 az R2-es Fiesta agresszívebb változata, de az eredmények azt mutatják, hogy hamar megtanultak együttműködni a lányok az autóval. Vogel és Notheisz a négyautós női kategóriát megnyerte, az R2-esek 16 autós mezőnyében pedig hatodik helyen végzett. Összetettben a 88 indulóból 36. helyen értek célba.

A Rally Bohemiával megkezdődik a szezon Vogel Adrinak

A magyar versenyző most hétvégén, július 10-e és 12-e között navigátorával, Notheisz Ivettel áll rajthoz a legendás versenyen, mely a cseh ralibajnokság egyik fordulója is egyben.

Fiatal edzőtársat kapott Vogel Adri

Kilencéves szurkolójának szerzett felejthetetlen élményt Vogel Adri. A Roger Racing Team versenyzője múlt hétvégén a Tereprally Iskola és edzés a BIOEXTRÁVAL rendezvényen készült a szezonra.

Vogel Adri tanulással kezdte újra a szezont

Két hónap kényszerpihenő és szimulátorversenyek után végre újra versenyautóba ülhetett Vogel Adri, ezúttal azonban versenyzés helyett a tanulás volt a cél.

Kisebb vagyonért kelt el Vogel Adri plüssmacija

Százezer forintot fizetett egy licitáló Vogel Adrienn plüssmacijáért. A pályaversenyzésről ralira váltó autóversenyző, aki idén a rali-Eb-n tervezi az indulást, a Plüss Kommandó jótékonysági akciójához csatlakozott egyik kedvenc játékával.

Így néz ki Vogel Adrienn idei ERC-s autója

Az Orlen Team hivatalos évindító sajtótájékoztatóján mutatta be idei versenyautóját Vogel Adrienn. Az idén a rali-Eb négy futamán induló magyar versenyző R2-es Ford Fiestája nem akármilyen társaságban várta a leleplezést: Robert Kubica DTM-es BMW-je, valamint a PKN Orlen által szponzorált Forma-1-es Alfa Romeo is ott volt a varsói sajtóeseményen.