Power

IndyCar: Győzelem körhátrányból

Négy versenyző is egy másodpercen belül ért célba a szoros poconói hajrában – a futam első felében kevesen fogadtak volna a kényszerűségből kiálló Will Powerre. A bajnokságban nőtt az éllovas Newgarden előnye.

IndyCar: Három év után újra nyert Castroneves

A pontversenyben eddig is jól álló brazil az idei kilencedik futamgyőztessé vált, és már az éllovas Dixon nyomában lohol. A 300 körös iowai verseny lefolyását piros zászló kavarta meg.

IndyCar: Dixon zseniális előzéssel nyert a Penskék előtt

Meglepő, de a pontversenyben vezető Ganassi-pilóta első győzelmét aratta a 2017-es IndyCar-szezonban - az új-zélandi remek versenyzéssel múlta felül a Penskéket, csapattársa viszont baleset áldozata lett a Road Americán.

IndyCar: Kiesésdömping és duplázás

A kiesések versenye volt a texasi, ahol 13 áldozatot követelt az oválpálya. Will Power uralma alatt tartotta a körülményeket, a legnagyobb baleset kiváltója pedig a legnagyobb felzárkózó lett.

Alonso visszaesett Indianapolisban, de sokat autózott forgalomban

A második hivatalos edzésnappal folytatódott kedden az indianapolisi 500 mérföldes versenyre való felkészülés. A Penske versenyzője, Will Power volt a leggyorsabb, míg Alonso ezúttal hátrébb csúszott hétfőhöz képest, de termékeny nap van mögötte.

IndyCar: Powernek nem volt ellenfele az Indianapolisi Nagydíjon

A Penske ausztrál pilótája év eleji balszerencséjét maga mögött hagyva ellentmondást nem tűrően húzta be a győzelmet a szezon ötödik futamán.

IndyCar: Bourdais utolsó helyről nyert a szezonnyitón

A francia pilóta első versenyén diadalmaskodott új csapatánál, a Dale Coyne Racing színeiben, megelőzve a címvédő Simon Pagenaud-t. A pole-ról induló Will Power feladta a küzdelmet.

Power kockáztatott és megszerezte az első rajthelyet

Will Power mindent egy lapra feltéve futotta időmérős körét az Indycar nyitófutamának helyszínén, St-Petersburg-ban. A rizikózás meghozta gyümölcsét, megcsípte a pole pozíciót.

Dixoné az első nap St-Petersburg-ban

Úgy tűnik, valóban jót tett a Ganassi istállónak a Hondára való váltás, Scott Dixon ugyanis az élen zárta az első napot az Indycar nyitófutamának első két edzését követően. Ha ez nem lenne elég, az első négyben zárt három Ganassi autó, ez bizony biztató Chip Ganassi istállója számára, még ha ezek még csak szabadedzések is voltak.

Esélylatolgatás a 2017-es Indycar szezonra

Küszöbön az idei 17 futamos Indycar idény első futama St. Petersburgban. Vasárnap máris kezdés. Nézzünk egy kis kitekintést a tengerentúlra, ki lehet veszélyes idén a címvédő Simon Pagenaud-ra!

Egy vélemény, amely nem túl bíztató az IndyCar idei szezonjára nézve

A Team Penske alakulata már tavaly is elhódította az IndyCar összetettjének első három helyét, a bajnoki címről lecsúszó Will Power úgy véli, idén még erősebbek lesznek majd.

Erről beszélt az IndyCar világa 2016-ban

Az Egyesült Államok első számú open wheel-sorozata emlékezetes szezont hagyott maga mögött idén új bajnokkal, meglepő Indy 500-győztessel, egy hatalmas balesettel, és számtalan érdekes sztorival.