Az 1989-es Brit Nagydíjon olyat láthatott az F1 közönsége, amilyet nagyon ritkán: Ayrton Senna az élről pördült ki. A legnagyobb is tud hibázni, vagy mégsem?

F1-Archív: Briatore lesz Alonso csapattársa?

Vettel nem adja fel, Kubica még hisz a visszatérésében, Briatore lelki terrort alkalmaz Piquet-vel szemben, Coulthard Alonsót ajánlotta előbb, nem Vettelt, Villeneuve Schumacher etikai érzékét bírálja.

Mit üzen ma Senna? – Isten, nők, politika

Senna örök. Minden idők egyik, ha nem a legnagyobb F1-es versenyzőjeként őrzik emlékét a jelen és a jövő nemzedékei, de legalább olyan színes és egyedülálló jelenség volt ő a magánéletben is, mint a versenypályán.

Piquet: Visszautasítottam a Toro Rossót

Az egykori Renault-versenyző – aki a Formula-E első bajnokává vált – pályafutása kitörölhetetlenül összemosódott az ütközésbotránnyal, amely egyben a karrier végét is jelentette. Pedig állítása szerint visszatérhetett volna…

Amikor... álmok és lábak törtek

Pályára szaladó pap? Szétrobbanó gumik? A vb-esélyes lábtörése? Győzelem a bokszutcában? Ezek mellett még hat emlékezetes pillanatot gyüjtöttünk össze a silverstone-i F1-es futamok történetéből.

Piquet egyetlen ponttal bajnok az év versenyén!

A 2008-as F1-es szezonzárót idéző izgalmakkal dőlt el a Formula-E első bajnoki címe Nelson Piquet javára, miután Sebastien Buemi döntő hibát vétett. A győzelem egy kizárás után lett Sam Birdé.

Szócsata a Formula-E vb-esélyesei közt

Az elektromos széria szezonzáróján még négyen nyerhetik meg az első bajnoki címet: a két brazil, Nelson Piquet Jr. és Lucas di Grassi nyilvánosan kritizálták egymást.

Exkluzív: Hülkenberg a sztár, Piquet köröz a Hungaroringen!

Hol szemerkélt az égi áldás csütörtökön a Red Bull Ringen, hol nem: az F1 borongós időben kezdte meg a mozgolódást az idei nyolcadik összecsapás helyszínén. Ahogyan arra számítani lehetett, a nap sztárja a friss Le Mans-i győztes, Nico Hülkenberg volt.

Piquet több évig a Formula-E-ben marad

Tavaly év végén teljesen új sorozatként indult el az elektromos hajtású F1-nek is tekinthető Formula-E, amely még legtöbb résztvevője számára is zsákbamacskát jelentett. Piquet-nek tetszik a zsák tartalma.

Piquet nyert, banális hiba Prostéknál

Nelson Piquet Jr. egy remek rajt után simán megnyerte a Formula-E moszkvai futamát, ezzel tovább növelve előnyét a tabellán. Mögötte azonban ismét nagy kavarodás alakult ki a verseny második felére.

Retro – Egy legendás csapat utolsó győzelme

Június 5-én rendezték az 1983-as Detroiti Nagydíjat, amely a Tyrrell istálló és a Cosworth-motor utolsó közös győzelmét hozta az F1-ben, a szemfüles Michele Alboretónak köszönhetően.

Bernie: „Az a híres osztrák, Niki... Niki...”

Amellett, hogy memóriája kissé megviccelte, Bernie Ecclestone néhány érdekes kérdést is megválaszolt az F1 Racingnek, például visszavonulásával és egy különös pletykával kapcsolatban.