2024. szeptember 28. szombat

Morbidelli

Morbidelli JAS-féle Hondával indul 2015-ben

Nem, nem kapott még egy márkatársat a nyakába Michelisz Norbert a WTCC-ben, a tavalyi hungaroringi második futam győztese, a korábban az F1-ben is megfordult Gianni Morbidelli ugyanis idén már a TCR-ben fog versenyezni.

F1-Archív: A Ferrarihoz való vágyódás napja

Fisichella szeretne a Ferrarinál vezetni, Vettel szeretne a Ferrarinál vezetni, Morbidelli visszatérne, Raikkönen balesetet szenvedett a pályán, Irvine pedig a közúton – ezek voltak az elmúlt 20 év hírei február 15-én.

Morbidell: Nincs esélyem a WTCC-ben

A Hungaroringen futamot nyerő olasz valószínűtlennek tartja, hogy jövőre is a WTCC-ben versenyezzen, hiszen a Münnich Motorsport fizetős versenyzőt képzel el a helyére 2015-ben.

Retro - A „beltéri” F1-es versenyek története

Még a ’90-es években is megrendezték decemberenként azt a mára már elfeledett különleges, Formula-1-es autók részvételével zajló versenyt, amelynek legsikeresebb csapata a Minardi volt.

Morbidelli befejezheti WTCC-s pályafutását

A Hungaroringen szép győzelmet szerző olasz pilóta nagy valószínűséggel ülés nélkül marad a 2015-ös szezonban, mert a Münnich Motorsport csak egy autót állít ki, amit névadó/csapatvezető kap majd.

Retro – Mielőtt minden megváltozott

Búcsúzott a V12-es motor, Adelaide, Schumacher otthagyta a Benettont, Berger és Alesi a Scuderiát, Hill pedig két kör előnnyel nyerte Panis és Morbidelli előtt az addigi legnézettebb F1-es futamot.

Retro – Huszonnégy perc a győzelemig

Épp ezen a napon, november 3-án rendezték az 1991-es szezon idényzáróját, melyen a győztes Ayrton Senna 52,92 kilométert tett meg 24 perc 34,899 másodperc alatt. Mondani sem kell, szakadt az eső.