DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak Pilóták Csapatok

A zalaegerszegi járműipari tesztpályán tesztelte Keszthelyi Vivien az új Audi A3 Sportbacket és az Audi RSQ8-at, ami a világ leggyorsabb SUV-ja lett. A 19 éves Forma-3-as autóversenyző egyik autót sem kímélte, hiszen ezen a világszínvonalú tesztpályán, a rendelkezésre álló korszerű elemek segítségével, már Magyarországon is lehetőség van arra, hogy a legfrissebb fejlesztéseket próbára tegye.

Keszthelyi Vivien a jég hátán is megél

Már ötödik éve, hogy az Audihoz került Keszthelyi Vivien, azóta minden szezon elején a felkészülést jeges autózással kezdi, melyen az Audi egyik legendája, Josef „Sepp” Haider instruktorként a kezdetektől segíti.

Sikeres szezont zárt Keszthelyi Vivien

A magyar pilóta nagyon boldog és nem győzi megköszönni ezt az óriási lehetőséget. A célja az volt, hogy minél több tapasztalatot szerezzen a W Seriesben.

Magyar részvétellel jön a W Series fináléja

Brands Hatchben végjátékához érkezett a női tehetségkutató sorozat, a W Series első szezonja. A bajnoki címért még ketten vannak versenyben, az eső pedig máris beleszólt az események alakulásába. A formula.hu a helyszínről tudósít.

W Series pénzjutalmak: Keszthelyi jelenleg 7500 dollárt nyerne

A női F3-as sorozat részletesen leközölte a szezon végén kiosztandó pénzdíjakat. Az 500 000 dolláros bajnoki nyereményért még négy pilóta van versenyben, de senki nem távozik üres kézzel.

W Series: A 18 éves Marta Garcia mindenkit legyőzött

Némi meglepetésre dominálni tudta a W Series norisringi futamát a spanyol versenyzőhölgy, aki mögött nagy csatában a két bajnoki esélyes, Beitske Visser és Jamie Chadwick futott célba.

Chadwick szoros csatában nyert, Keszthelyi pontszerző

Miután látványos rajtbalesetben kiesett az egyik esélyes, Jamie Chadwick és Beitske Visser tulajdonképpen kétesélyessé szűkítették a W Series bajnoki csatáját. Misanóban a brit hölgy második győzelmét szerezte. Keszthelyi Vivien 10. lett.

Keszthelyi is a W Series első továbbjutói között

Megtartotta várva várt pilótafelmérő programját a női formulaautós sorozatként idén útjára induló W Series. A jelöltek száma lefeleződött, de még vár rájuk egy teszt a versenyautóban, mielőtt kialakulna a 18 fős mezőny.

Nehéz hétvége Ticktumnak és Keszthelyinek

A hétvégén Sepangban folytatódtak a több érdekes nevet is felvonultató téli ázsiai F3-as bajnokság küzdelmei. A Red Bull ifjonca távol került az első három helytől, veszélyben az F1-es cél.

David Schumacher rögtön dobogóra állt

Pályafutása első Formula-3-as hétvégéjén máris összejött a dobogó Ralf Schumacher fiának. A Thaiföldön rendezett futamokon édesapja is hasznos tippekkel látta el a család legifjabb pilótáját.

Pontszerzéssel debütált az F3-ban Keszthelyi

Bemutatkozott a Formula-3-ban Keszthelyi Vivien, aki a burirami hétvége mindhárom versenyét sikeresen teljesítette. A BlackArts Racing istállójának vezetői nagy reményeket fűznek a versenyző fejlődéséhez, a VRS Sport Group fiatal pilótája pedig elmondta, egyelőre egy hosszú folyamat elején jár.

Keszthelyi Vivien a Kékszalagon is nyomot hagyott maga után

A jubileumi 50. Kékszalag Erste Nagydíj az induló és a befutó hajók számában is rekordot döntött, ám az „állóvizet” ezúttal egy autóversenyző megjelenése kavarta fel, aki egy másik sportágat képvisel, nem indult a versenyen, mégis mágnesként vonzotta a tömeget a rendezvényen. Fiatal, gyönyörű, intelligens és olyan könnyedén szelídíti meg a „lóerőket”, ahogy azt csak az őstehetségek képesek. Keszthelyi Vivien, az Audi Sport Racing Academy pilótája üde színfoltja volt az eseménynek.