2024. május 3. péntek

Glock

DTM: Elképesztő párbajban nyert Glock

A pole-pozícióból startoló német és Gary Paffett a hajrában hatszor váltottak pozíciót Hockenheimben. A brit végül a második helyről is lemaradt, egy újonc csaknem dobogón végzett.

Kettős Mercedes-siker a hockenheimi nyitányon

Bár a rajt után elveszítette a vezetést a pole-ból induló Gary Paffett, a bokszkiállások után levadászta Lucas Auert, így az ő sikerével indult a DTM 2018-as szezonja. Dobogón a BMW, sehol az Audi.

Minden, amit a 2018-as Nagy Futamról tudnod kell!

Program, útvonal, forgalomkorlátozások - a Hungaroring Sport Zrt. hatodik alkalommal rendezi meg a Nagy Futamot Budapest belvárosában, többek között Max Verstappen, a Red Bull Racing F1-es pilótája részvételével.

Glock szerint az IndyCar szélvédője a jó megoldás

A német szerint is van jobb megoldás az F1 számára a jelenlegi fejvédőrendszernél. Ugyan biztonsági szempontból elismeri az elem hasznosságát, de esztétikailag az eszköz ellen szavaz.

Honfitársa szerint Vettelnek nincs veszítenivalója

Ha számára kedvezően alakulnak a körülmények az F1-es USA Nagydíjon, Lewis Hamilton már három versennyel a vége előtt begyűjtheti a vb-címet - Timo Glock szerint Sebastian Vettelről ezzel eltűnt a nyomás.

Glock kiakadt: Manipulálja a futamokat az Audi

Több panasz érte már a bajnokságot vezető gyártót, egy ütközés után pedig Timo Glock végleg kifakadt: az Audi feláldozza kevésbé fontos pilótái versenyét, hogy az ellenfeleket akadályozza.

DTM: Aratott a BMW Hollandiában

Szezonja első győzelmét szerezte Timo Glock Hollandiában: az Audik egymásnak adták át a támadási lehetőséget, de így sem tudtak belerondítani a BMW kisajátított dobogójába.

Retro - Brazil pokol, finn mennyország

Ezen a napon rendezték minden idők - ha nem is legizgalmasabb, de mindenképpen - az egyik legdrámaibb F1-es Magyar Nagydíját.

Glock szimulátorban próbálta ki az új F1-et

Az egykor királykategóriában versenyző Timo Glock a barcelonai pályán tett meg egy kört a szimulátorban, kipróbálva a 2017-es Formula-1-es versenygépeket.

BMW: Formula-E? Miért ne!

Többek között erre a kérdésre is választ kaptunk a DTM versenyhétvégéjén a Hungaroringen. A BMW vezérigazgatójával és pilótáival is lehetőségünk nyílt beszélni a hétvége folyamán.

DTM: Hatalmas taktikai Mercedes-siker a Hungaroringen

Noha az Audik legyőzhetetlennek bizonyultak a kvalifikáción, egy szerencsésen időzített bokszkiállás győzelmet hozott a csillagos márka számára.

Három márka a dobogón a DTM-szezonnyitón

A Mercedes-fölény eltűnt a szombat délutáni versenyre: szoros csata döntött a győzelemről Auer és Glock közt, Rockenfeller 13 helyet javítva állt a pódiumra.