Ficza

Ficza helyén Tóth Norbi a TCR-ben

A hétvégén újra autóverseny, ismét a TCR mezőnyére koncentrálhatunk, amely a második hétvégéjét kezdi. Lotti mester szériája 15 autóval indult két hete, de már hat autógyár jelezte, folyamatos szereplő lenne, és indítana technikát.

Gené nyert, Ficza a 10. helyig csúszott vissza

Jordi Gené rajt-cél győzelmet aratva nyerte meg a TCR sorozat történetének második futamát Sepangban, miután ellen tudott állni csapattársa, Pepe Oriola nyomásának a 10 körös versenyen.

Ficza a 9. helyről rajtol Sepangban

Szombaton magyar idő szerint hajnalban rendezték meg a Sepang International Circuiten az új TCR Nemzetközi Széria első időmérő edzését. A Zengő Junior Team ifjú pilótája, Ifj. Ficza Ferenc a 9. lett.

Ficza az élen zárt, majd rosszul lett

Eseménydús napja volt Ficza Ferencnek a TCR történetének első versenyhétvégéjén, hiszen a második szabadedzés megnyerése után rosszul lett a hatalmas hőségtől. Holnap jön az első futam!

Ficza a 7. helyen kezdett Malajziában

Magyar idő szerint pénteken kora reggel az első húszperces szabadedzéssel útjára indult a Marcello Lotti által szervezett új nemzetközi túraautós széria, a TCR International Series.

Az F1 betétfutamaként, Ficza Ferivel rajtol a TCR!

Miközben a mai napon megkezdődik a MotoGP 2015-ös szezonja, útjára indul egy vadonatúj nemzetközi túraautós széria is. A TCR International Series ötlete, amelynek szezonnyitójára Sepangban, az F1-es Maláj Nagydíj betétprogramjaként kerül sor, a korábbi WTCC-promóter Marcello Lotti fejéből pattant ki, s ifj. Ficza Ferenc révén magyar érdekeltsége is lesz a sorozatnak.

Újabb magyar versenyző a TCR-sorozatban

Immár biztosra vehetjük, hogy Ficza Ferenc ott lesz a két hét múlva, a malajziai F1-es futam betétversenyeként elrajtoló nemzetközi TCR-sorozat mezőnyében, a Zengő Motorsport színeiben.

Ficza elvesztette esélyét, Rosell lett a bajnok

Egy futammal a szezon vége előtt elveszítette esélyét a bajnoki cím megszerzésére ifj. Ficza Ferenc a Seat Leon Eurocupban, miután a 12. helyen, pontok nélkül fejezte be az első versenyt.

Ficza csak a 12. az időmérőn, riválisai elöl

Már az időmérő edzésen nagy csapást szenvedtek ifj. Ficza Ferenc bajnoki esélyei, mivel csak a 12. rajthelyet szerezte meg, míg fő riválisai a mezőny élén állnak.

Ficza a középmezőnyben kezdett Barcelonában

A 12. és a 19. helyen fejezte be a két szabadedzést ifj. Ficza Ferenc a Seat Leon Eurocup szezonzáró hétvégéjén Barcelonában.

Ifj. Ficza: Győzelem vagy büntetés?

A Zengő Junior Team 18 éves tehetsége, Ifj. Ficza Ferenc az ETCC után idén egy újabb sorozatot hódít meg magának, és a legjobb úton jár afelé, hogy példaképe, Michelisz Norbert nyomdokaiba lépjen. Jelenleg vezeti a bajnokságot abban a SEAT Leon Európa-kupában, ahol korábban Norbi is bajnok lett.