DTM

DTM: Müller életben tartotta bajnoki esélyét

Nico Müller kivédekezte a bajnoki éllovas René Rast támadásait, miután átvette tőle a vezetést a svájci. Így az utolsó versenyen dől el a bajnoki cím sorsa a két versenyző között.

DTM: Új versenynaptár, elektromos kategória 2023-tól

Fontos bejelentéseket tettek a hockenheimi szezonzárón: tisztázták a 2021-es szezon szabályait, bemutatták a jövő évi versenynaptárat, valamint bejelentették az elektromos kategória indulását.

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

F1 nem lesz az előttünk álló hétvégén, versenyezni fog viszont több nagy nemzetközi sorozat - mutatjuk, hogy mikor mire érdemes figyelni és hogy hol lehet követni.

Kubica: Régen nyomni kellett a gázt az F1-ben, ma meg el kell venni

Robert Kubica ugyan hétvégén megszerezte első dobogóját a DTM-ben, de eddig a Német Túraautóbajnokságban is csak szenvedett. Egyelőre nyitott kérdés számára a 2021-es év, de az F1-nek odaszólt.

DTM: Rast negyedszer is nyert, Kubica dobogón Zolderben

Hármasával estek ki az autók a vasárnapi futam elején, melyet végül csak tízen fejeztek be. A pole-ból induló Habsburg jó tempót diktált az elején, de Rastot Belgiumban nem lehetett megverni: mind a négy Zolderben tartott futamot ő nyerte. Az igazi meglepetés viszont Robert Kubica volt, aki eddig egyetlen pontot szerzett a teljes szezonban, ma viszont eltolt stratégiával a harmadik helyig menetelt.

Rast újra győzött és az élre állt, Habsburg először dobogón

A múlt hétvégi duplája után a szombati futamon sem talált legyőzőre a címvédő Zolderben, így átvette a vezetést a rajt után visszacsúszó Müllertől. Frijns második hellyel szintén a nyomukban.

A Hungaroringre látogatnak a WTCR szereplői, de emellett lesz még MotoGP, Superbike, DTM és WRX is - mutatjuk a hétvége menetrendjét a tv-közvetítésekkel együtt.

DTM: Rast duplája, Frijns kínos kiesése

A szombati után a vasárnapi versenyt is a címvédő nyerte Zolderben, ezzel pedig tíz pontra csökkentette hátrányát Nico Müllerrel szemben. A harmadik bajnokesélyes a bokszkijáratnál ütközött.

Rast dominált, Newey remekelt Zolderben

Tovább csökkent a pontkülönbség az élen álló trió között a DTM-ben, miután az első zolderi versenyen René Rast behúzta a győzelmet a pole-ból, noha Nico Müller is mentette a menthetőt egy dobogóval.

Ne maradj le semmiről az Eifel Nagydíjon!

A Nürburgringen folytatódik a 2020-as F1-es szezon, de lesz még a hétvégén WTCR, MotoGP, DTM, TCR Europe és WRC is – mutatjuk a teljes hétvégi időtervet a tv-közvetítésekkel együtt.

Frijns tehetetlen volt, Müller győzelemmel szépített a hétvégéjén

Vasárnap már drámamentes futamot tudott abszolválni a DTM tabellájának éllovasa, Nico Müller, aki idei ötödik győzelmével erősítette meg a vezetését. Robert Kubica nem sokáig örülhetett eddigi legjobb rajthelyének.

GT-autókkal újul és menekül meg a DTM

Fennmarad, de átpozícionálja magát a Német Túraautó-bajnokság, amelynek Gerhard Berger által bejelentett új, GT-autókra és privát csapatokra épülú szabályait az Audi és a BMW is támogatja.