Brazília

F1Stat: Ascari és Clark nyomdokain

Magnussen vonzza a pirosakat, Norris a győzelem nélküli dobogókirály, Leclerc különös kollekciója, Alonso beérte Prostot, Verstappen legendák csúcsait döntögeti. Brazíliai F1-es statisztikák.

Verstappen nyert, Alonso dobogón, a Mercedes nem érti: ez történt vasárnap az F1-ben

Leclerc a felvezető körön esett ki, Alonso negyedik a tabellán, a Mercedesnel nem értik a helyzetet: ezek voltak a vasárnapi nap főbb F1-es hírei.

„Már csak két futam ezzel az autóval, Istennek hála” – Hamilton

Toto Wolff sem találta a szavakat a Mercedes brazíliai szenvedésére: az F1-es mezőny egyik leglassabb autója lett az utóbbi hetekben dobogós W14.

Russell: Nem lehet hirtelen egy másodpercet veszíteni!

Teljes értetlenséggel nyugtázta Russell az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj után a Mercedes produkcióját: a tavalyi legerősebb helyszín a legrosszabb lett számukra.

Alonso azt hitte, hogy elúszott a dobogó

Amikor Perez megelőzte az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj hajrájában, Alonso azt hitte, hogy elúszott a dobogó, de egy apró megingás mégis támadásra ösztökélte!

Az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj végeredménye

Verstappen nyert Norris és Alonso előtt, gyengélkedett a Mercedes és a Ferrari, Perez most sem dobogós: íme a végeredmény.

Max Verstappen 17. idei győzelmét hozta Brazília

Lando Norris újabb második helyet szerzett, Fernando Alonso visszatért a dobogóra: ez volt az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj 2023-ban.

Ez volt az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj

Verstappen Leclerc és a két Aston Martin elől kezdi meg az F1-es Sao Pauló-i Nagydíjat – vajon a sprint után ismét győzni fog? Kövesd velünk élőben itt!

Az F1 2023-as világbajnoki pontversenyének állása a Sao Pauló-i Nagydíj sprintje után

Perez növelte az előnyét Hamiltonnal szemben, Tsunoda kettőt előzött, az AlphaTauri közelít a Williamsre: így áll az F1 pontversenye a Sao Pauló-i Nagydíj sprintje után.

Időmérős szabályok: Borzalmas ostobaság!

Verstappen és Norris kemény kritikával illette az új időmérős szabályozásokat: a bokszutcai várakozás betiltása „borzalmas”, a minimumidő „ostobaság” szerintük.

„Normális hétvégét!” Verstappen újra nekiment az F1-es sprintnek

Hiába nyerte meg az eddigi F1-es sprinteknek több, mint a felét, Verstappen újabb kirohanást intézett a formátum ellen – Perez fordított rajtrácsot akar.

Verstappen: Senki nem nyomhatja padlóig a gázt

A tavalyinál jobb volt a helyzet az abroncsokkal, de továbbra sem lehet tövig nyomni a gázt: ezt mondta a győztes az F1-es Sao Pauló-i Nagydíj sprintje után.