DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. június 24. szerda

Újoncok a pole-ban az F2 és az F3 időmérőin

Spielberg után Silverstone-ba is elkísérték az F1 mezőnyét a juniorkategóriák, amelyek már pénteken túlestek a sprintfutam és a főfutam rajtsorrendjét meghatározó időmérőn.

Nem indult jól az F3-as bajnoki összetett harmadik helyén álló Dino Beganovic hétvégéje, miután a Ferrari akadémistája egy technikai probléma miatt nem tudott értékelhető köridőt futni, így mindkét futamon a mezőny végéből kell majd rajtolnia. A Trident erős egykörös tempót mutatott: Leonardo Fornaroli első pole-pozícióját szerezte a szériában, csapattársa, Oliver Goethe pedig mellőle indulhat majd a főfutamon az első sorból. A harmadik Trident-pilóta, a bajnoki éllovas Gabriel Bortoleto ötödik lett. A Campos is elégedett lehet az eredménnyel, a bajnokság második helyezettje, Josep María „Pepe” Martí a harmadik, Christian Mansell pedig a negyedik rajtkockába sorakozhat majd fel vasárnap.

A Formula-3 időmérőjének végeredménye:

 

Hely   No.   Pilóta   Csapat   Idő   Hátrány 
L.Fornaroli Trident 1:45.520    
Oliver Goethe Trident 1:45.646 0.126  
23  Pepe Martí Campos Racing 1:45.874 0.354  
24  C.Mansell Campos Racing 1:45.909 0.389  
G.Bortoleto Trident 1:45.910 0.390  
Paul Aron Prema Racing 1:45.945 0.425  
15  Gabriele Mině Hitech Pulse-Eight 1:46.040 0.520  
16  Luke Browning Hitech Pulse-Eight 1:46.046 0.526  
10  Franco Colapinto MP Motorsport 1:46.064 0.544  
10  27  Taylor Barnard Jenzer Motorsport 1:46.155 0.635  
11  11  Mari Boya MP Motorsport 1:46.163 0.643  
12  12  Jonny Edgar MP Motorsport 1:46.169 0.649  
13  14  S.Montoya Hitech Pulse-Eight 1:46.249 0.729  
14  Grégoire Saucy ART Grand Prix 1:46.270 0.750  
15  25  Hugh Barter Campos Racing 1:46.277 0.757  
16  Zak O:Sullivan Prema Racing 1:46.332 0.812  
17  17  Caio Collet Van Amersfoort Racing 1:46.468 0.948  
18  Kaylen Frederick ART Grand Prix 1:46.620 1.100  
19  26  Nikita Bedrin Jenzer Motorsport 1:46.732 1.212  
20  31  M.Cresswell PHM Racing by Charouz 1:46.906 1.386  
21  18  R.Villagómez Van Amersfoort Racing 1:46.971 1.451  
22  19  Tom Smith Van Amersfoort Racing 1:47.037 1.517  
23  Nikola Tsolov ART Grand Prix 1:47.054 1.534  
24  21  Max Esterson Rodin Carlin 1:46.914 1.394  
25  20  Oliver Gray Rodin Carlin 1:47.270 1.750  
26  22  Ido Cohen Rodin Carlin 1:47.447 1.927  
27  28  Alejandro García Jenzer Motorsport 1:47.560 2.040  
28  29  Sophia Flörsch PHM Racing by Charouz 1:47.613 2.093  
29  30  Roberto Faria PHM Racing by Charouz 1:47.778 2.258  
30  Dino Beganovic Prema Racing 2:45.962 1:00.442  

 

 

A Formula-2-esek nem úszták meg piros zászló nélkül a kvalifikációt, miután Amaury Cordeel csúnyán összeörte a Virtuosit. Az időmérő megszakítása azt jelentette, hogy le kellett rövidíteni a rendelkezésre álló időt, mivel az edzés belelógott volna az F1 második szabadedzésébe, így az utolsó percekben mindenki fejvesztve próbálta összehozni legjobb idejét a kihűlt abroncsokon. Az utolsó körökben két sárga zászló is bezavart, Victor Martins azonban végül megtartotta pole-pozíciós helyét. Kush Maini hatalmas meglepetésre a második helyre hozta be a Campost, míg a bajnoki összetett élmezőnyéből Ayumu Iwasa és Oliver Bearman teljesítettek a legjobban harmadik és ötödik helyükkel. A bajnokságot vezető Frederik Vesti indulhat az élről a holnapi sprintfutamon.

A Formula-2 időmérőjének végeredménye:

 Hely   No.   Pilóta   Csapat   Idő   Hátrány 
Victor Martins ART Grand Prix 1:39.832    
24  Kush Maini Campos Racing 1:39.945 0.113  
11  Ayumu Iwasa DAMS 1:39.952 0.120  
14  Jack Doohan Invicta Virtuosi Racing 1:39.957 0.125  
Oliver Bearman Prema Racing 1:39.989 0.157  
Enzo Fittipaldi Rodin Carlin 1:39.991 0.159  
Zane Maloney Rodin Carlin 1:40.001 0.169  
Théo Pourchaire ART Grand Prix 1:40.019 0.187  
10  Isack Hadjar Hitech Pulse-Eight 1:40.026 0.194  
10  Frederik Vesti Prema Racing 1:40.052 0.220  
11  16  Roy Nissany PHM Racing by Charouz 1:40.135 0.303  
12  12  Arthur Leclerc DAMS 1:40.198 0.366  
13  Jehan Daruvala MP Motorsport 1:40.314 0.482  
14  Dennis Hauger MP Motorsport 1:40.368 0.536  
15  Jak Crawford Hitech Pulse-Eight 1:40.400 0.568  
16  20  Roman Staněk Trident 1:40.526 0.694  
17  22  R.Verschoor Van Amersfoort Racing 1:40.561 0.729  
18  25  Ralph Boschung Campos Racing 1:40.815 0.983  
19  17  Brad Benavides PHM Racing by Charouz 1:40.950 1.118  
20  21  Clément Novalak Trident 1:41.106 1.274  
21  15  Amaury Cordeel Invicta Virtuosi Racing 1:41.457 1.625  
22  23  J.M.Correa Van Amersfoort Racing 1:42.084 2.252  

Válogatott meccsen járt George Russell

Kedden este világbajnoki selejtezőt játszott egymással Angila és Magyarország, melynek 1-1 lett a vége. A döntetlennel záruló mérkőzésen majdnem hetvenezer ember volt ott a Wembley stadionban, többek között a Williams Formula-1-es pilótája is. George Russell élőben láthatta, ahogy a két válogatott megosztozott a pontokon, erről pedig a Twitterre is feltöltött egy képet a fiatal versenyző.

Alakul az Alonso-Vettel csata – így áll a mezőny előzés szempontjából

Mióta az F1 bejelentette, a szezon végén a legtöbbet előző pilótát különdíjjal jutalmazza, hétvégéről hétvégére frissítik ezt a „pontállást” is. A Török Nagydíj legjobb előzőjét illetően nem is volt kérdés, az összesítésben azonban a két „nagyöreg” igen közel került egymáshoz. Mit jósoltok, mi lesz a csata vége?

Ennyire sikeres a Formula-1-ben motorszállítóként a Mercedes

Érdekes adatot osztott meg közösségi oldalain a Mercedes. Tudtátok, hogy motorgyártóként a Török Nagydíjon szerezték a 200. futamgyőzelmüket? Ami ennél is elképesztőbb adat, hogy ennek a fele Lewis Hamiltonnak köszönhető.

Gasly „szendvicse”, Sainz és Vettel öklözése, és a Perez-Hamilton – mindez belső kamerából

Az F1 összeszedte nekünk a Török Nagydíj legjobb onboardjait. Ugyan maga a futam nem volt épp a legeseménydúsabb, azért így is rögzítettek azok a kamerák néhány érdekes képsort. A videó a képre kattintva indul.

Vettelt még egy csiga is megelőzte - a Török Nagydíj karikatúrája

Elkészült a Minidrivers legújabb epizódja, amely a Török Nagydíjon történteket dolgozza fel humoros formában. Hamilton kis híján idegösszeroppanást kap, Vettelt még egy csiga is megelőzi, mikor slick gumikra vált, Alonsót ismét a karma kísérti és még Dark Mini is felfedi kilétét... Csak nem számunkra.

A Török Nagdíj kikockázva - avagy F1 Legóból

Már többször is elhoztuk nektek a The Moving Bricks alkotásait, akik Legóból kreálják újra a hétvégi versenyeken történt legizgalmasabb eseményeket. A Török Nagydíj sem maradt ki a repertoárból, s meg kell hagynunk, nekünk a vattával helyettesített vízpermet a kedvencünk! 

Így billegett ide-oda a pontelőny Verstappen és Hamilton között

Jól mutatja, mennyire izgalmas és kiélezett a világbajnoki harc idén a Formula-1-ben, hogy mostanáig már ötször változott az éllovas személye Lewis Hamilton és Max Verstappen között. Az pedig különösen szembetűnő, hogy a Brit Nagydíj óta hogyan billegett ide-oda közöttük, hogy kinél van a pontelőny – viszont Silverstone óta egyszer sem ment nyolc vb-egység fölé a különbség!

 
 
 
View this post on Instagram

FORMULA 1® (@f1) által megosztott bejegyzés

 
 
 
View this post on Instagram

FORMULA 1® (@f1) által megosztott bejegyzés

Az Extreme-E szezonzárója megnyerte az extrém versenynévválasztás különdíját

Az idén útjára indult elektromos tereprali-bajnokság utolsó állomásának helyszíne eddig ismeretlen volt, ám a széria most a soron következő szardíniai forduló előtt bejelentette, hogy az Egyesült Királyság déli partjánál fekvő Bovingtonban kerül sor az első idény zárására. Bovington egy ismert brit katonai központ, ami azonban a legérdekesebb a verseny kapcsán, az az elnevezés, az esemény ugyanis a Jurassic X Prix nevet kapta. Bár az Extreme-E-ben csapattal rendelkező Nico Rosberg is poénkodott a Jurassic Parkra való utalással, a név valójában a helyszíntől nem messze fekvő Jurassic Coast partszakaszra utal, amely a világörökség része (lásd a lenti képen). A megmérettetésre egyébként december 18-19-én, azaz a karácsony előtti hétvégén kerül sor.

jurassic-extreme-e

Marquez a 14 évesen halálos balesetet szenvedő motorosnak ajánlotta trófeáját

Hugo Millan júliusban, a European Talent Cup aragóniai versenyén bukott és szenvedett halálos balesetet. A 14 éves versenyzőről a MotoGP Aragóniai Nagydíján is megemlékeztek, s mint most kiderült, Marc Marquez megfogadta, hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy dobogós helyezéssel tisztelegjen a fiatal motoros előtt. A Repsol Honda klasszisának a győzelemre is volt esélye, hétszer próbálta megelőzni Francesco Bagnaiát, de végül az olasz minduntalan visszatámadott, így ő nyerte a futamot.

Marquez azonban a második helyért járó trófeát így Millan családjának adományozta, ám mivel a nyolcszoros világbajnok nem akarta ezt publikussá tenni, a Motorsport.com jóvoltából minderre csak most derült fény. A versenyző egy üzenetet is mellékelt: „Hugo, amikor a teljes MotoGP család megemlékezett rólad, megfogadtam, hogy minden erőmmel megpróbálok dobogóra állni, hogy a családodnak adhassam a trófeát. Nyugodj békében, bajnok” – írta a 28 éves motoros. Hugo Millan egyébként egyike annak a három tinédzserkorú motorosnak, akiket az elmúlt hónapokban elveszítettünk: a Moto3-ban Jason Dupasquier, a Supersport 300-ban Dean Berta Vinales hunyt el egy tragikus baleset következtében.

marquez-aragon-trofea

Ha imádod a MotoGP-t és nem szeretnél semmiről lemaradni, akkor csatlakozz a Formula MotoGP Facebook-csoportunkhoz, ahol még több hírről és információról számolunk be a MotoGP és egyéb motoros bajnokságok kapcsán!

Te beülnél Charles Leclerc mögé egy háromüléses Ferrariba? Ők megtették!

Felejthetetlen élményben volt része a minap Charles Leclerc barátnőjének, édesanyjának és néhány barátjának. Kettesével utazhattak a monacói mögött egy plusz ülésekkel felszerelt Ferrariban, tetőtől talpig az olasz istálló öltözetében.

Charlotte Siné az alábbi sorokat fűzte a megosztott képekhez és videókhoz:

„Köszönjük ezt a különleges és varázslatos élményt! Na és persze... találjátok ki, ki teljesítette a legjobb köridőt! Alig várom, hogy megkapjam a videót a fejemről!”

Ha bárki tud ennél menőbb programot egy átlagos hétfőre, azonnal szóljon! :)

 
 
 
View this post on Instagram

+Ша+ (@charlottesiine) által megosztott bejegyzés

Ugye mától te is Charles Leclerc legjobb barátja akarsz lenni...?

 
 
 
View this post on Instagram

+Ша+ (@charlottesiine) által megosztott bejegyzés

Lewis Hamilton mínusz száz fokban regenerálódott a Török Nagydíj után

A krio-, vagy más néven hidegterápia ma egyike a legnépszerűbb fizikoterápiás eljárásoknak. Számos egészségügyi és sportszolgáltatónál használnak jégszaunát vagy krioterápiás készüléket; a sportolók körében kiemelkedően nagy népszerűségnek örvend.

Hogy miért? Nos, amellett, hogy jótékony hatással bír a sportsérülésekre, segít az ízületek regenerálódásában és a fáradtság, továbbá a depresszió leküzdésében, csökkenti az akut és krónikus fájdalmat, erősíti az immunrendszert, nem utolsó sorban pedig fokozza a sportolói teljesítményt. Nem véletlen, hogy a pilóták közül többen alkalmazzák a módszert, és rendre beszámolnak közösségi oldalaikon a folyamatról.

Ezúttal Lewis Hamilton és fizioterapeutája, Angela Cullen fagyoskodtak néhány percig a mínusz száz fokban. Az eseményeket természetesen dokumentálták.

„Hétfői regenerálódás! Az F1-es szezon márciustól decemberig elég intenzív. Az edzés elengedhetetlen, de a regenerálódás és a testről való gondoskodás még fontosabb. Angela és én évi körülbelül 280 napon keresztül vagyunk úton együtt. Egészségesen étkezünk, nyújtunk, fiziózunk, meditálunk, ejtőernyőzünk, szörfözünk, futunk, edzőterembe járunk... ja, és versenyünk! Megpróbálunk megtenni mindent, és együtt mi vagyunk a legjobb csapat! Íme, a mai krioszaunás kezelésünk... nem szeretem az ilyen hideget, minden alkalommal küzdök a mínusz száz fokos hőmérséklettel. Én mondtam Angelának, hogy a feketék nem fáznak; mi a szigetekről származunk. Az embernek szüksége van a napra!” – írta Hamilton a videó mellé.

Hamilton zenét kérne, Verstappen értékeli a megforgását, és „Valtteri, itt James!” – így szólt a rádió Törökországban

Az F1 ezúttal is összeválogatta nekünk a hétvége legjobb rádióüzeneteit. Lewis Hamilton nemcsak a csapatával, de a csapatrádióval is megszenvedett, és még Bono borzalmas éneklésének is jobban örült volna. Kimi Raikkönen kálváriája az autó legegyszerűbb elemével folytatódott, a másik finn, Valtteri Bottas pedig ezúttal kihagyta a szokásos győzelmi mondatát.

A videó a képre kattintva indul.

Mai stúdióvendégünkkel legközelebb valószínűleg már háromszoros Európa-bajnokként találkozunk

Lezajlott az Autósport és Formula Magazin soron következő, októberi stúdiófelvétele. Egyik vendégünk a csatára készülő Kiss Norbert volt: hétvégén következik a Kamion Európa-bajnokság szezonzárója Misanóban, amelyen 60 pont szerezhető, a magyar pilóta pedig 46 egység előnnyel rendelkezik, így szinte borítékolható, hogy 2014 és 2015 után harmadszor is Európa-bajnokká koronázzák.

Másik vendégünkként Willisits Vilmos, az E-Bambini és Easy60 gokartkategóriák szervezője érkezett, aki a legfiatalabb versenyzőpalánták útját egyengeti. A vele készült beszélgetés vasárnap 13 órakor látható a FIX TV műsorán.

 

Lehullt a lepel: így nézhet ki az „elektromos DTM” versenyautója

A hétvégén rendezték a Német Túraautó-bajnokság szezonzáróját a Norisringen, ahol igen vitatott körülmények között avattak bajnokot, de emellett szombaton egy pillantást vethettünk a jövőre is. A szervezők ugyanis leleplezték a később induló DTM Electric versenysorozat prototípus versenygépét, amely a nevéből adódóan természetesen elektromos hajtással rendelkezik. A bajnokság közleménye szerint az elektromos széria a jelenleg is ismert, GT3-as szabályrendszerű DTM mellett futna majd a jövőben, a képeken is látható 1:1-es modell pedig megmutatja, hogyan nézhet ki a bajnokság jelenleg is fejlesztés alatt álló versenyautója.

dtm-electric-1

dtm-electric-2

Nincs beoltva, futamokat hagyhat ki az orvosi autó sofőrje

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Török Nagydíjra kidőlt az orvosi autó legénysége, a sofőr Alan van der Merwe és társa, dr. Ian Roberts is koronavírusos lett. Van der Merwe a hétvége folyamán, Twitter-oldalán elárulta, másodjára esik át a fertőzésen. Már ez is kisebb vitát generált a posztja alatt, amikor azonban közölte, beoltva sincsen, akkor szabadult el igazán a pokol a dél-afrikai közösségi oldalán. Ő maga beszélt arról, hogy a felelőtlennek titulálás csak a támadások enyhébb formája volt, voltak, akik privát üzenetben zaklatták, a halálát, jobb esetben „csak” a kirúgását kívánva.

Még ha ez utóbbi nem is fog bekövetkezni az oltatlansága miatt, főnöke, az FIA versenyigazgatója, Michael Masi elárulta, előfordulhat, hogy bizonyos futamokon nélkülözniük kell őt. Néhány országnak (például Abu-Dhabinak) ugyanis speciális előírásai vannak a járvány miatt, amibe beletartozhat, hogy az oltás nélkül megtagadják a belépést vagy karanténra kötelezik az utazót. Ez az F1 jelenlegi menetrendjében nem fér bele. „Elég valószínű” – jelentette ki Masi, amikor van der Merwe esetleges helyettesítéséről kérdezték. „Az FIA-nak, a csapatoknak és mindenki másnak is tisztelnie kell az egyes országok szabályozásait” – tette hozzá. Az orvosi autó sofőrje egyébiránt saját döntésből utasította el a vakcinát, bízik az immunrendszerében, ezt pedig Masi szerint ugyanígy tiszteletben kell tartani.

Gokartversenyt nyert az ex-F1-es, rövidesen jön az első nagylemeze

Jaime Alguersuari 2009 és 2011 között versenyzett a Formula-1-ben, majd később feltűnt a Formula-E mezőnyében annak első idényében, mielőtt bejelentette visszavonulását. Idén azonban a spanyol úgy döntött, ismét versenyezne, méghozzá gokartban, a hétvégén pedig rajthoz is állt a spanyol bajnokságban.

alguersuari-gokart-2

A 31 éves pilóta a KZ kategóriában tűnt fel, és bár nem sokat tudott készülni, ugyanis négy hónapig lábadozott egy bordatörésből, a második futamot így is megnyerte Zuerában. „Sokat jelent számomra ez a győzelem. Tudom, hogy messze nem én voltam a leggyorsabb, és nem is az enyém volt a legjobb technika, úgyhogy meglepetés volt ez a siker!” – mondta el Alguersuari.

Jaime_ALguersuari_CEKFinetwork_Podio

Az ex-F1-es versenyző számára amúgy néhány hét múlva újabb mérföldkő fog következni, de ezúttal nem a pályákon, november 5-én ugyanis megjelenik a spanyol első nagylemeze, amelyet a világjárvány ideje alatt, teljes egészében egy otthoni stúdióban vettek fel.

Telefon a főnöknek, fánkevés a dobogón – így ünnepelték Marquezék az austini győzelmet

Ismét bepillanthattunk a kulisszák mögé a MotoGP videója jóvoltából: az Amerikai Nagydíjon idei második, a pályán pedig nyolc versenyből hetedik sikerét arató Marc Marquez egy fogadás miatt fánkot evett a pódiumon, de előtte még megeresztett egy telefonhívást a Repsol Honda távollévő menedzsere, Alberto Puig felé is… De azt is meghallgathatjuk, miről beszélgetett a leintés után a spanyol és a másik két dobogós, Fabio Quartararo és Francesco Bagnaia:

 

Ha imádod a MotoGP-t és nem szeretnél semmiről lemaradni, akkor csatlakozz a Formula MotoGP Facebook-csoportunkhoz, ahol még több hírről és információról számolunk be a MotoGP és egyéb motoros bajnokságok kapcsán!

„A legpiszkosabb srác, aki ellen versenyeztem” – forrnak az indulatok a botrányos DTM-finálé után

Mint arról mi is beszámoltunk, vitatott versenyen dőlt el a DTM idei bajnoki címe a Norisringen. A vasárnapi évadzárónak több mint húszpontos előnnyel vághatott neki Liam Lawson, legfőbb üldözője, Kelvin van der Linde azonban a szombati futamhoz hasonlóan messziről bevetődött mellé a rajt utáni hajtűben, ami miatt a Red Bull-patronált versenyző csak többkörös hátrányban tudta folytatni. Van der Linde aztán a másik talpon maradt esélyessel, Maximilian Götzcel is incidensbe keveredett, ahol viszont ő járt pórul, miközben Götz végül mercedeses kollégái elengedése nyomán győzni tudott, s ezzel az egyaránt nullázó két riválisa előtt nem kis meglepetésre nevető harmadikként behúzta a bajnoki címet.

Az AF Corse Ferrariját vezető Lawson a verseny után nem finomkodott Van der Lindével: „Pontosan ugyanaz történt, mint szombaton. Tényleg azt hittem, tanulni fog belőle a srác, de ugyanazt megcsinálta, mint tegnap. Nyilván ezzel tönkre is tette a versenyemet. Csalódott vagyok a csapatom miatt, megérdemelték volna a címet, egész évben keményen dolgoztak. De ha ugyanaz a srác újra meg újra kilök… Tényleg a legpiszkosabb srác, aki ellen valaha versenyeztem. Úgy tűnik, sosem tanul. Egyik nap sem vette be tisztán az első kanyart, mindkétszer ugyanaz a srác ütött ki, és ez nagyon frusztráló” – idézi Lawsont a Motorsport.com. Audis riválisa azzal védekezett, hogy a fékek nem fogtak megfelelően a start után, ezért nem tudta bevenni jól a kanyart.

Mégsem a Francia, hanem a Kínai Nagydíj helyére kerülhet jövőre Imola

Mint azt korábban megírtuk, a néhány hete kiszivárgott 2022-es Formula-1-es versenynaptár-tervezetben nem volt biztos a Francia Nagydíj helye: felmerült, hogy a Paul Ricard pálya helyett inkább Olaszországba, Imolába utazhat júliusban a mezőny. A tavaly és idén is a koronavírus-járvány miatt beugró helyszín állítólag többéves állandó szerződést köthet az F1-gyel, viszont a RaceFans.net szaklap értesülései szerint végül nem a Le Castellet-i futam helyére kerülhet.

A kínai szervezők szerint ugyanis kétséges, hogy áprilisban versenyt tudjanak rendezni Sanghajban a pandémiás korlátozások okán, így zsinórban harmadik évben maradhat el az ottani nagydíj. A RaceFans.net úgy tudja, hogy bár próbáltak más időpontot találni a Kínai GP-nek, a július nem lett volna praktikus, ősszel pedig már nem tudnák bezsúfolni a többi ázsiai forduló mellé, mivel november közepéig szeretnék befejezni az idényt a katari foci-vb miatt. Így viszont Imola az idei esztendőhöz hasonlóan áprilisban adhat otthont egy F1-es futamnak, s így a Francia Nagydíj is bent maradhat a menetrendben – méghozzá a Magyar Nagydíj előtti hétvégén.

A hírek szerint egyébként a héten tehetik közzé a teljes jövő évi előzetes versenynaptárt, amely 23 fordulót tartalmazhat.

imola-start-f1-dppi

Hogy is volt ez azzal a különleges festéssel?

Miután a Török Nagydíj előtt a Red Bull közzétette, hogy a Honda tiszteletére egyedi, fehér festéssel fog rajthoz állni a hétvégén, a Mercedes máris csipkelődni kezdett bajnoki riválisukkal, emlékeztetve őket a 2019-es Német Nagydíjra. Azon a versenyen a különleges külső csak balszerencsét hozott az Ezüst Nyilaknak. A Red Bull akkor nem ment bele kommentháborúba, most azonban posztoltak egy kedves üzenetet, a Mercedesnek címezve. Na igen, nem mindenkinek van pechje a fényezéssel…