2024. április 20. szombat

Egyéb hírek

Válint Bence megvillantotta tehetségét

Egyértelműen a GT autók világában képzeli el jövőjét Válint Bence, aki idén a Ferrari Challenge Europe sorozatban a harmadik helyen zárt.

Kategóriájában címet védett Vizin Tamás

Akár az abszolút bajnoki cím is elérhető lett volna a Lotus Cup Europe tapasztalt versenyzőjének, Vizin Tamásnak, ám a technika ördöge többször is megtréfálta az idei esztendőben.

Körmöczi Balázs dobogóval kezdett az RX3-ban

Eljött a pályafutás várt pillanata, a Super1600 kétszeres magyar bajnoka, Körmöczi Balázs ebben a szezonban már a Ralikrossz Európa-bajnokságon indult az elsőkerekesek közt.

Berta idén is elképesztő tempót diktált

Berta Benjamin 2023-ban számos bajnokságot nyert az F3-as Mercedesszel, az Euroformula Openben is bizonyított, sőt a Magyar Szlalom Országos Bajnokság néhány fordulóján is részt vett.

Dakar, Monte, Daytona: ez a téli program

Mrá december végén elrajtol az Africa Race, de jön a Dakar, jön a Monte-Carlo Rali, jön a daytonai 24 órás, és jön a Formula-E szezonnyitója is. Pár hét pihenő után kiemelt eseményeket nézhetünk.

Ők voltak 2023 legjobb nem F1-es pilótái

Két IndyCar-pilóta, hat hypercaros menő és a ralivilágbajnokság két legjobbja – ők végeztek az első tíz helyen az év legjobb nem Formula–1-es pilótáinak listáján.

Megjelent az Autósport évkönyv 2023

Kilencedik alkalommal jelent meg az Autósport és Formula Magazin stábjának gondozásában az Autósport évkönyv, mely szokás szerint több mint 50 nemzetközi és hazai széria 2023-as szezonját mutatja be.

Lamborghini Super Trofeo: Sikeres év

Nagyszerűen zárult a 2023-as Lamborghini Super Trofeo szezon, nem kis mértékben a szériához most csatlakozó Hankook abroncsainak köszönhetően.

MotoGP, TCR, WRX: a hétvége menetrendje

Sepangban indul a MotoGP utolsó triplája, Bathurstbe látogat a TCR Világsorozat, a WRX pedig hongkongi duplával zárja a szezont – mutatjuk a programot.

Bravúros szezonzárás: Válint Bence harmadik

Harmadikként zárta a szezont a Ferrari Challenge Trofeo Pirelli Europe kupasorozatban Válint Bence. Mugellóban remek versenyzéssel szerezte meg az előkelő dobogós helyezést

„Nehéz a Hamilton névvel érvényesülni”

A hétszeres Formula-1-es világbajnok öccsének lenni nem egyszerű dolog, ha az ember az autóversenyzés világában szeretne érvényesülni. Erről beszélt Lewis Hamilton öccse, a BTCC-ben versenyző Nicolas.

Újoncként elődöntőben a világbajnokságon

A hétvégén egyetlen magyar versenyzőként szurkolhattunk Gender Tamás Juniornak az OK Junior kategóriában a 2023-as gokart világbajnokságon Olaszországban, a Franciacorta Racing Tracken.