2024. május 23. csütörtök

SzékesfehérvárRali

Lángi Attila: Voltak jobb és rosszabb pillanataink is

Lángi Attiláéknak nem úgy sikerült a Székesfehérvár Rally ahogyan szerették volna, ami nem szegi a látványosan versenyző pilóta kedvét, és az előzetes tervekkel ellentétben Veszprémben is indulni fog.

Jánosáék győzelmi sorozatban

A Jánosa Ákos – Brunekker Árpád páros zsinórban már a második versenyét nyerte meg a Rally2 A6 kategóriájában a Székesfehérvár ralin a Bakó féle C2-vel.

Órai Balázs: Minden talajtípuson szeretek menni

Órai Balázs előkelő helyről esett ki a székesfehérvári versenyen. Ígérete szerint Veszprémben újra támadni fogja az élmezőnyt.

Klausz: Magabiztos győzelem a kétkerekesek között

Felborultak, majd nyitott motorháztetővel gurultak le egy gyorsaságin, mégis eredményesen zárhatta a június 12-14-ei Székesfehérvár Rallyet Klausz Kristóf és Kecskeméti Balázs.

MR Racing: Két és fél győzelem Székesfehérváron

Az MR Racing SE párosai Székesfehérváron is kitettek magukért! A P csoport és a 6-os kategória győzelme mellé egy Rallye2 abszolút második helyezés is felkerült a csapat dicsőségfalára.

Merencsics: Nagyon nem akar összejönni...

Székesfehérváron sem jött ki a lépés – pedig milyen jó kezdődött… Merencsics Árpádot úgy néz ki, folyamatosan kíséri a balszerencse. A kezdeti navigátorprobléma még időben megoldódott, miután Szemmelroth Anetta jelentkezett a Suzuki Swift GTi jobb1-jébe, ám a kocsiban ismét motorprobléma jött elő. A nagyatádi pilóta és segítője idő előtt, a 4. gyorsasági szakaszon kényszerült a historic mezőny küzdelmeinek feladására.

Szebellédi Lacinak nem lesz kedvence a murva

A Szebellédi László – Beliczky István páros számára nem volt kalandmentes a Székesfehérvár Rally. Lacit kérdeztük a versenyen történtekről.

Madari Imre: Örültünk az újabb dobogónak

Madari Imrével összefoglaltuk a mögöttünk hagyott szombathelyi, és székesfehérvári verseny történéseit.

Jánosa-Brunekker: A jó csapatmunka a győzelem titka

Megtartotta jó kis pozícióját a Székesfehérvár Rallyn Jánosa Ákos és Brunekker Árpád, akik igencsak boldogan távoztak a versenyről. Amit elterveztek megcsinálták, többet már nem is igazán akartak. Jaaa, hogyne akarnának a kis telhetetlenek, már mennének a következő futamra.

Gyuriczky: Csak „háziversenyt” nyertünk egy EVO ellen

A fehérvári futamon nem a szerencsecsillag szülöttje volt a Gyuriczky Zsolt - Böröczi Levente kettős, ugyanis a második gyorson füstbe ment a tervük. A kis méregzsáknak pedig amíg mentek jól kifújták az orrát, és a pályák is ismerősek voltak számukra, de döntött a sors.

North Racing: Másodszor sem csalódtunk

A North Racing versenypárosa Erdélyi György és Dredán György második alkalommal is sikeresen teljesítette az Országos Rally2 Bajnokság futamát a Suzuki Swifttel. Egy igazán forró, ha minden igaz az év legforróbb napján kellett helytállniuk a Székesfehérvár Rallyn, így a verseny végén elégedetten gurultak fel a céldobogóra.

Kazár Miklós: Innen szép visszajönni

Sajnos megszakadt a nagy sorozata Kazár Miklósnak a 2015-ös szezon negyedik versenyhétvégéjén, a Székesfehérvár Rallye-n, ugyanis Eger, Miskolc és Szombathely után ezúttal nem állhatott fel a dobogóra.