Nyirád

Az elődöntőig jutott Harsányi Nyirádon

A kilencszeres magyar ralikrosszbajnok szívéhez közel álló pályán zárult a 2021-es szezon: a Nyirád Racing Centerben, amely két év szünet után került vissza a menetrendbe. A rengeteg néző a régi Eb-futamokra emlékeztette Harsányi Zoltánt, aki elődöntőben szerepelt az év legerősebb SuperCars-mezőnyében.

Negyedszer magyar bajnok Kárai Nyirádon

A versenynaptárba visszatérő pályán lezárult a Ralikrossz-ob szezonja. Kárai Tamás remek szezonját megkoronázva újra bajnok lett a SuperCarsban. Bár Nyirád nem volt a CEZ része, lengyel és osztrák kategóriagyőzelem is született.

Lengyel győzelem a Raid of the Champions viadalon

A side by side kategória mellett az abszolút versenyben is első helyen végzett Tadeusz Bialkowski és Dariusz Baskiewicz Nyirádon.

A lengyel Maluszynski-házaspár vezet a gyári Minivel a nyirádi szezonzárón

A mindent eldöntő vasárnap előtt szinte valamennyi kategóriában nyílt még a csata a végső győzelemért a november 8-10. között a Nyirádi Motorsport Centrum környékén rendezett Raid of the Champions versenyen. Az előzetes latolgatások alapján az abszolút győzelemre esélyes gyár Mini biztos előnnyel várja a zárónap három szakaszát.

Gyári Mini és a rekorder olasz bajnok csatája Nyirádon

Sorsdöntő viadalra kerül sor a terepraliban november 8-10. között a Nyirádi Motorsport Centrum környékén, hiszen a negyedik alkalommal megrendezendő Raid of the Champions versennyel zárul le az idei Közép-Európa (CEZ) és magyar bajnoki szezon. Látványos csatákban nem lesz hiány, hiszen a mezőnyben ott található egy gyári Mini, a rekorder olasz bajnok, Lorenzo Codeca, valamint több Dakart megjárt versenyző is.

Kilenc ország versenyzői állnak rajthoz Nyirádon

Újra sorsdöntő viadalra kerül sor a terepraliban november 8-10. között a Nyirádi Motorsport Centrum környékén, hiszen a negyedik alkalommal megrendezendő Raid of the Champions versennyel zárul le az idei Közép-Európa (CEZ) és magyar bajnoki szezon. Noha az eddig megszokott pályákon 2019-ben módosítani kellett, ám ettől még izgalmasabb lesz a 315 kilométer össztávú viadal, melyen ismét megmutathatja magát a sportág utánpótlása.

Vb-élmenőket szorongatott a magyar ralikrosszos

Hétvégén tartották a TitansRX széria magyar fordulóját Nyirádon. Csucsu, azaz Lukács Kornél nagy hétvégét teljesített, a győzelemért is harcolt Timmy Hansennel, a világbajnokság éllovasával.

Raid of the Champions: Kiosztották a bajnoki címeket Nyirádon

Az autósoknál az abszolút győzelmet a viadalon és a bajnokságban is a Miroslav Zapletal, Marek Sykora duó szerezte meg, a side by side kategóriában a cseh Ladislav Zavrtalek, Ivo Sevcik páros, míg a motoros kategóriában pályafutása során először Kárpáti Péter lett a magyar bajnok. Bemutatkozott az utánpótlás mezőny is, akik az SBS-ben mutatták meg, hogy a közeli jövőben már velük is számolni kell.

Több bajnoki cím csak vasárnap dől el Nyirádon

A november 9-11. között a Nyirádi Motorsport Centrumban megrendezett Hídépítő Raid of the Champions tereprali bajnoki szezonzárón bőven marad még izgalom a vasárnapi három szakaszra is, hiszen a side by side és a motoros kategóriában nagy csata zajlik az idei bajnoki címért, míg a másik három esetében sem dőlt el még semmi.

Nagy csaták, kis különbségek Nyirádon

Több kategóriában is másodpercekre vannak egymástól a legnagyobb riválisok a 2018-as Hídépítő Raid of the Champions tereprali bajnoki szezonzárón.

Az újoncok sem kirándulni mennek Nyirádra

Újra sorsdöntő viadalra kerül sor november 9-11. között a Nyirádi Motorsport Centrumban: megint együtt dübörögnek a vörös katlan arénában egy versenyhétvégén belül a tereprallye, a short track, a quad és a rallycross versenyzői. A Hídépítő Raid of the Champions ráadásul más miatt is kiemelkedik a többi verseny közül: itt indul a legtöbb újonc idén, illetve a sportág hazai történetében először rendeznek utánpótlás viadalt is.

Nagy csaták várhatóak Nyirádon a bajnoki címekért

Újra sorsdöntő viadalra kerül sor november 9-11. között a Nyirádi Motorsport Centrumban: megint együtt dübörögnek a vörös katlan arénában egy versenyhétvégén a tereprallye, a short track, a quad és a rallycross versenyzői. Több szakágban is itt, a Hídépítő Raid of the Champions viadalon dől el a bajnoki cím, így abszolút biztosítva lesz a háromnapos izgalom a vörös katlanban és környékén.